Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Štěňata a štěňátka / Štěně nechce žrát granule
Autor Zpráva
Sarka0108
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2017 06:03
- Nahlásit

Dobrý den, mám doma štěňátko 6 měsíců, a odmítá nám žrát granule. 
Kupují velice kvalitní granule. Platinum. 
Nejdrive jsem koupila jen malý pytel, abych si byla jistá že je opravdu bude jist. 
Pokaždé když měla dostat granule byla štěstím bez sebe, teď už ji to nezajímá. 
Měla jsem tam asi čtvrtku pytle a tak jsem objednala velké balení. Mají tak dobu dodání 5 dní. Tak jsem si myslela ze přijde dřív, ale opravdu to nechaly až do konce. 
Tak jsem ji vařila rýži občas ji dostala samotnou a občas taky s masíčkem. ( nechtěla jsem ji dávat jiné granule abych ji neublížila) ve středu mi přišly granule a nechce je. Nechala jsem ji i den vyhladovet ale nic. Občas ji tam striknu lososový olej ale také ji ho nechci dávat pořád. 
Měl by někdo nějakou užitečnou řadu co s tím? 
Všechno ostatní žere bez problémů. 
Moc děkuji za odpověď.

Gerda
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2017 09:26
- Nahlásit

Jen otázka - když žere všechno ostatní, je to ještě štěně a vyvíjí se, je nějaký vážný důvod, proč mu nedat to, co jí a chutná mu? Trváte na granulích, nebo mu klidně můžete dát maso? Měla jsem se štěnětem to samé, ale asi by mě nenapadlo nechat štěně vyhladovět...dostalo prostě to, co mu chutná. Granule jsem do toho pak přidávala a teď střídám grancle a maso. Ale jako obecně se tomu psovi nedivim, že dá přednost masu...

Maya
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2017 09:42
- Nahlásit

No Platinum jsou zastudena lisovane granule a spousta psu je nezere a nebo po case prestane zrat. Zkuste normalni granule a nebo jak pise Gerda proste zustante u toho masa.

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání