Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Chov psů, chovatelství / holistické granule
Autor Zpráva
irenaa
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2006 10:22
- Nahlásit

Ahoj, narazila jsem na internetu na "holistické" granule a hrozně se mi to zalíbilo.Máte s nimi někdo nějaké zkušenosti?Nebo co si o nich myslíte?Byly by to granule od firmy ProPac. Koho by to zajímalo,tady je něco o nich salac.cz

Mel
Člen
# Zasláno: 7 Kvě 2006 22:15
- Nahlásit

irenaa
Já mám zkušenost s holistickým krmením a nemám nic, co bych tomu vytkla. Já ovšem používala Eagle Pack a to je dle mého názoru kapku jiná třída granulí než ProPac. Krmila jsem eaglepack.cz/?file=ep-hsduck]Eagle Pack holistic select duck a jelikož Eagle jsou fakt kvalitní, neviděla jsem rozdíl od "neholistické" řady.
Řekla bych, že holistické řady krmiv jsou spíš pro páníčky, psům je jedno, jestli suroviny pocházejí z ekochovů..

airin
Člen
# Zasláno: 8 Kvě 2006 09:49
- Nahlásit

irenaa

Já krmím imagine je to superprémiovka ze španělska a cena je taky dobrá 15kg za 1300kč
http://www.juko-krmiva.cz/imagine-psi.php

irenaa
Člen
# Zasláno: 9 Kvě 2006 12:26
- Nahlásit

Mel
No máš pravdu,že je to chyták hlavně na páníčky,ale mě zaujaly tu suroviny,které tam jsou.Bylinky,ovoce,zelenina a tak,takže oproti normálním granulím je to určitě rozdíl.Eagle Pack je určitě jiná kvalita,ale bohužel i jiná cena a tolik nemám

irenaa
Člen
# Zasláno: 9 Kvě 2006 12:28
- Nahlásit

Jo a ještě otázka,myslíš,že je ProPac špatné krmení?Já teď dávám Bosh,tak si myslím,že to vyjde přinejmenším nastejno.

daliva
Člen
# Zasláno: 9 Kvě 2006 15:43
- Nahlásit

irenaa
Já mám dobrou zkušenost s holistickou řadou krmiv FirstMate. Ale standardně krmím superprémiovkou této řady a ovoce a zeleninu přidávám v přírodní formě. I když souhlasím s Mel, přesto několikrát ročně "podlehnu" a namíchám do běžného krmiva holistik jako "ozdravnou kúru".

irenaa
Člen
# Zasláno: 10 Kvě 2006 12:14
- Nahlásit

daliva
Píšeš,že občas přidáš holistickou řadu,to znamená,že to není na stálé každodenní krmení?

daliva
Člen
# Zasláno: 10 Kvě 2006 13:19
- Nahlásit

irenaa
No, ono to zřejmě na stále krmení myšleno je, ale my máme maxi-hafany a to by se nám dost prodražilo - takže to používám jen jako ozdravné jarní a podzimní kúry.
Nicméně asi je to opravdu tahák jen pro dobrý pocit nás - páníků Myslím, že i standardní superprémiové krmivo (EaglePack, FirstMate..) je natolik kvalitní, že v něm psi dostávají, co potřebují - aspoň těm našim vyhovuje.

irenaa
Člen
# Zasláno: 10 Kvě 2006 13:37
- Nahlásit

daliva
Já mám dva maďarské ohaře,takže toho ti dva taky dost sežerou, i když maxi hafani to zase úplně nejsou.Proto jsem vybrala ten ProPac,protože nevyjde tak hrozně draho,15 kg pytel pod 1000 kč.

kočlík
Člen
# Zasláno: 11 Čec 2006 08:43
- Nahlásit

a kde ten propac prosím tě kupuješ pod tisku? já ho nikde neviděla pod 1050 nebo 1090? a abych pravdu řekla, tak si myslím, že to žrádlo je individuální, krmila jsem propac a pak jsme přešli na hill´s a skoro bych řekla že pesovi propac vyhovoval víc, hlavně protože má kožní problémy a ve složení hill´s jsem na netu nenašla mastný kys. omega 3 a 6 narozdíl o propacu, u kterýho tam vypsaný byly...
je to jako u lidí někdo má necoí rád a prospívá mu to zatím co jinej člověk by se po tom třeba po...

martinamarna
Člen
# Zasláno: 18 Říj 2016 16:58
- Nahlásit

Ja jsem holistickemu krmivu také propadla mam doma znacku optimanova.

lubors
Člen
# Zasláno: 14 Lis 2016 10:26
- Nahlásit

My přemýšlíme o novinkové řadě Ideal Balance (viz text) od Hills, už jste tyto granule někdo testoval ? Jak se vám zdály?

Maya
Člen
# Zasláno: 14 Lis 2016 10:47
- Nahlásit

Sice lepsi Hillsky nez driv, ale porad je to pytel pro vegetariany jen holt misto zprofanovany kukurice jsou tam brambory, tady asi moc lidi kteri by to za ty prachy koupili moc nebude.

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání