Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Chov psů, chovatelství / Aglity motivace
Autor Zpráva
Levko
Člen
# Zasláno: 28 Srp 2018 20:04
- Nahlásit

Ahoj, jak zrychlit psa v agility? Nebo spíš motivovat?
Znám těch xxxx rad (závody o míček, rovinky, vysoký hlas, míček na parkouru..) ale nic nepomohlo... Energii má, a míček miluje, ale na parkouru si spíš klusá... Potřebujeme něco, co Vám opravdu fungovalo.... Přijde mi že ji to nebaví.. Díky

Fousisko
Člen
# Zasláno: 31 Srp 2018 09:24
- Nahlásit

Já teda se psem agi nedělám, ale taky mě zajímá, co na to poradí zkušenější. Já s tím agi pořádně ani nezačala právě proto, že jsem taky nabyla dojmu, že to psa nebaví a mně to potom přestalo tudíž bavit taky....Jasně, že to je o motivaci. Současně si ale myslím, že i pes si vybírá, co ho baví víc a co méně. Když člověk dobře pracuje s motivací, dokáže psa naučit leccos, ale stejně pak prostě budou na jedné straně psi, pro které je tou nejlepší motivací už samo vykonávání konkrétní akce, a na druhé straně zase psi, kteří, aby to vůbec dělali, potřebují hodně a správně motivovat....No a od toho druhého typu psů pak člověk samozřejmě nemůže očekávat nějaké vrcholové výkony.....
Já tím skákáním (v domácích podmínkách ) psovi jen spestřuju program, ale vidím na něm, že parkur prostě není jeho "cup of tea"...

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání