Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Chov psů, chovatelství / Založení chovné stanice
Autor Zpráva
paskma93
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2016 14:57
- Nahlásit

Dobré odpoledne,
už několik týdnů si lámu hlavu s názvem chovné stanice, kterou chceme založit. Máme fenku zlatého retrívra. Mám moc ráda citát "Psi jsou zázraky na tlapkách.", proto si pohrávám se slovem zázrak - miracle. Pořád jsem ale nenašla něco k tomu. Slova jako furry, shaggy se mi zdají tvrdá, objevila jsem fluffy, to už zní líp, dokud se to nepřekládá. Kdyby tady někoho něco napadlo, budu moc ráda za tip Klidně i něco úplně jiného. Protože jsem už bezradná
Díky!

corgi
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2016 16:59
- Nahlásit

Bylo by dobré si nejdřív zkontrolovat, jestli už někdo neměl stejný nápad - Fluffy Miracle už je obsazeno, stejně jako furry Shaggy bych vůbec nepoužívala, protože shag je mimo jiné i souložit

paskma93
Člen
# Zasláno: 8 Čec 2016 17:04
- Nahlásit

Už jsem koukala, moc se mi líbilo Fluffy miracle
Za upozornění shaggy moc děkuju, to jsem nevěděla.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2016 00:42
- Nahlásit

A ci třeba Moocunt? To by se dost hodilo k Vaši chovné stanici ne? Kdy bude mít mladé staničky?

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2016 03:20
- Nahlásit

Těch názvů si vyberte víc, některý z nich Vám schválí. Mě se třeba anglické názvy nelíbí, nikdy bych je nedala. Místní názvy ale mají ten problém, že někde v ČR může být podobné místo, takže Ze Stránčic a Ze Stránic nikdy nemůže koexistovat a podobný název již schválené CHS bude odmítnut. Můžete si slovo úplně vymyslet, však název CHS nemusí mít "smysl", může to být něco jako název firmy - značka, například složenina Vašeho jména a příjmení - prvních slabik například.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2016 03:23
- Nahlásit

Nebo co třeba latina? Té rozumí alespoň rámcově i v zahraničí, protože spousta slov v dnes živých jazycích z ní vychází.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 10 Čec 2016 22:31
- Nahlásit

VlčáčkováNebo co třeba latina?
takže třeba
Hematokolpos ze Strancic?

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání