Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Chov psů, chovatelství / ukončení dlouhého hárání
Autor Zpráva
kata82
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2016 22:35
- Nahlásit

mám 6ti letou chovnou fenu RR, od 21.3. mi hárá, měřili jsme PRG a byl 40 den na 0,3 rozhodli jsme se o ukončení hárání. Vet jí 3 dny po sobě píchla pregnyl a po týdnu 4 dávku. Hárání hodně zesvětlilo, ale pořád teče :-/ . máte někdo podobnou zkušenost?

corgi
Člen
# Zasláno: 19 Kvě 2016 08:35
- Nahlásit

Předchozí hárání byla normální? Dělalo se sono?

kata82
Člen
# Zasláno: 23 Kvě 2016 13:57 - Změnil/a: kata82
- Nahlásit

nechala jsem vykastrovat druhou fenku a jak na sebe byly navázané, tak mi RR hádala po 13ti měsících, kryli jsme 25 den za hodnoty PRG 10, což za neobvyklé nepovažuji. předtím hárala pravidelně a bez ujmy. Kryli jsme bohužel nezkušeným psem tak je div že se povedlo jedno štěndo, bohužel velké a opačně, než jsme dojeli na vet tak ho porodila, bohužel pozdě .-/ když pominu 2 týdny smutnění, dostala se z toho dobře, sono negativní. Zádná jiná anomálie, normálně žere, bez výkynu váhy, nálada stále normální, fenka je spíš temperasmentnějsí. vet ji nalsa snízenou hladinu T4 štítné žlázy čeká nás sono a nový rozšířený oddber. stáke na ní nepozoruji žádnou změnu, jen stále teče, ted navíc mám pocit že je vyloženě nadržená, a u branky už týden sedí jezevčík. krvácení vodové ale stále je ...

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání