Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Chov psů, chovatelství / Jakou přepravku pro pejska?
Autor Zpráva
berus74
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2016 13:39
- Nahlásit

Ahoj, mam civavu ted nove a shanim prepravku. Poradili byste mi podle ceho vybirat? Nikde jsem se nedocetla, zda jsou nejake rozdily. Nejvic me zatim zaujala tato - http://tvujpejsek.cz/tasky-a-prepravky/111-preprav ka-na-psa-kennelka-innopet-carrier-deluxe-vels.htm l protoze ma na vsech stranach sitku a tak se ctyrnohy milacek muze koukat co se kde deje. Poradite mi? Diky

corgi
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2016 14:03
- Nahlásit

Na co ta přepravka bude? Do auta, na výstavy...? Jestli do auta, tak kupte plastovou, ne látkovou, je to bezpečnější.

Maya
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2016 15:38
- Nahlásit

berus74
Sitku pes roztrha kdyz bude chtit a venku do ni potahne.
Fakt zalezi na co bude, jako domaci domek dobry, na cesty nic moc.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2016 16:33
- Nahlásit

berus74
Tak z eshopu tvujpejsek-cz bych nekoupil vubec nic. Znamej rikal, ze mu poslali misto objednavky za 4500 prazdnej balik. Do telefonu se mu pak jeste vysmali, ze nema byt priste tak blbej.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 1 Dub 2016 16:34
- Nahlásit

corgi
Na co ta přepravka bude?
Na reklami letaky nejspis

Ellen Ripley
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2017 10:14
- Nahlásit

Já mám dobrou zkušenost s bezpečnostními pásy do auta, náš jorkšír je v autě spokojený a nemusíme ho zavírat do přepravek. Máme doma už dva roky tyhle a zatím se jeví jako bezpečné:URL

corgi
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2017 10:38
- Nahlásit

Pásy pro psy jsou fajn věc, když chcete psa zabít (vlastně i sebe nebo spolujezdce...)

birma
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2017 19:14
- Nahlásit

corgi
Pásy pro psy jsou fajn věc, když chcete psa zabít
Ani u jednoho crashtestu s pásama mi nepřišlo, že by byla dobrá kombinace karabina-postroj.
Tohle je stejně takový ožehavý téma. Nedávno na FB proběhla fotka malamuta převáženýho v kufru se zlomenym vazem. Jenže přepravka na toho psa by aby byla pohodlná stejně odpovídala velikosti toho kufru... Prostě když si lehne blbě, zabije se i v nejbezpečnější přepravce a zas taková, která mu "nedovolí" si třeba stočit, nebude z hlediska wellfare vhodná na delší cesty.

Maya
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2017 19:54
- Nahlásit

No jak tak koukám, tak látkový a jiný fórovější přepravky taky na prd a karabiny ruply taky. Ono stejně nejde ani tak o bezpečí psa, ale o to, aby se zachránáři mohli bez problémů dostat k lidem, aniž by museli psa zastřelit a to řeší jen kufr nebo přepravka.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2017 20:38
- Nahlásit

Maya a když za tebou nedobrzdí a narazí zezadu... tak my máme psa v kufru. Taky pocit nicmoc... Ale tak mamuta ani moc jinak převážet nemůžu - je to pro něj nejpohodlnější.

Fousisko
Člen
# Zasláno: 4 Dub 2017 15:52
- Nahlásit

Já mám knírače a jako nejbezpečnější se mi jeví přepravovat jej v autě v kufru v boxu. Mám plastový, který má po bocích mřížku. Akorát se nám jen tak tak vejde do kufru ) Box používáme i doma jako pelíšek. Fousisko je na něj zvyklý už odmala. Autem s ním moc nejezdíme, ale když už ano, je v pohodě, protože jede vlastně ve svém "domečku", kde se cítí dobře.

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání