Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Chov psů, chovatelství / Hurtta obojek
Autor Zpráva
HanuleGR
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2010 16:10
- Nahlásit

Nevíte prosím někdo, kde by se v kamenném obchodě v Praze dal sehnat obojek ud Hurtty?Jmenuje se Hurtta PRO.

Předem díky

PeKrato
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2010 16:24
- Nahlásit

Já jsem Hurtta věci jinak než po netu nesehnala. Do kamenný kšeftů je nikde nedodávají

grooggy
Člen
# Zasláno: 15 Zář 2010 22:06
- Nahlásit

hele tady maj blbosti od hurrty www.epes.cz

HanuleGR
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2010 07:56
- Nahlásit

PeKrato
Taky se právě toho obávám Chtěla jsem si ho nejdřív ošmátrat Kdysi jsem jeden koupila v Caninu, ale tam už je taky nevedou.

HanuleGR
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2010 07:58
- Nahlásit

grooggy
Díky. Jj, tam to mají i na dogmans. Ale na epes jsem tady četla spoustu negativních zkušeností Ale zřejmě ho asi neobejdu.

PeKrato
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2010 07:59
- Nahlásit

HanuleGR
no já jsem nakonec objednala na netu a sice super kvalita, ale třá postroj by mohl být kapánek větší. což právě zjistíš, až ti to příjde. jako oni vyměňují zboží skrz velikosti, ale postroj už byl použitý a tak smůla mám od nich i obleček na fenu a ten je teda perfektní kdyby jsi narazila na kamenný obchod, kde hurttu mají, hned mi dej vědět ))

žanda
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2010 10:01
- Nahlásit

Já kdysi objednala- nejen že mi přišla jiná šířka obojku,ale cm neodpovídaly- měří to jinak,než klasický obojky- prostě psovi jsem ho nemohla ani dát na hlavu://((

PeKrato
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2010 10:07
- Nahlásit

žanda
no takhle je to i s tím postrojem, sice po změření hrudíku dobrý, ale krk jaksi neřešili, takže je v něm Reda napasovaná a používám ho sporadicky. na to jak byl drahej, nic moc
já jsem objednala na dogmans, ale nakonec došlo zboží z epes, bo dogmans měl nějaké problémy. paní z epes byla ochotná, obleček jsem vyměňovala za jinou velikost a bez problémů.
je snad oslovím a začnu někam zavážet

HanuleGR
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2010 14:54
- Nahlásit

žanda
Právě proto jsem se na to chtěla nejdřív podívat...
A jak se jinak máte? Co nožky, v pořádku?

HanuleGR
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2010 14:55
- Nahlásit

PeKrato
Při nejhorším to holt zkusím objednat a uvidím. Právě, že to není levná sranda. Škoda, že to nemají i někde jinde Až začneš zavážet dej vědět

žanda
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2010 15:05
- Nahlásit

HanuleGR

Ahojík, no mě přišel stahovák jako na vola tehdy.........)

Ale jo, v rámci možností to jde, nožky vypadají,že ujdou, to víš, ale už není až takovej mladík, tak že přeci jen- i na doporučení-trochu ty tůry upravujeme)

Co vy- vše OK?????

PeKrato
Člen
# Zasláno: 16 Zář 2010 15:13
- Nahlásit

HanuleGR
halvně když objednáš, jak to přijde, tak i s visačkama zkus a případně si necháš vyměnit za jinou velikost. s tím fakt nebyl problém. jen u toho postroje jsem to hned odstřihla a bylo vymalováno. když teda budeš vracet, je potřeba počítat s prodloužením doby než budeš věc mít.
jdu nadhodit kamarádce, jestli je nechce kontaktovat, už na to má živnost

HanuleGR
Člen
# Zasláno: 20 Zář 2010 10:29
- Nahlásit

žanda

Tak to jsem ráda,že to je v normě. U nás je to stejný. Tedˇ jsme byli o víkend na Šumavě a dělali jsme na Charlieho dost dlouhé tůry, tak jsem se bála, že to potom odpajdá, ale byl OK. Tak doufám, že to ještě několik let takhle vydrží.
Posílám Garrouškovi podrbání za ouško

HanuleGR
Člen
# Zasláno: 20 Zář 2010 10:31
- Nahlásit

PeKrato

OK. Koukala jsem i na slovenského distributora na netu a tam to vyloženě píšou, že se musí dát pozor na velikosti obojků, že to mají jinak.

PeKrato
Člen
# Zasláno: 20 Zář 2010 10:33
- Nahlásit

HanuleGR
Ono ideálně zavolat distributoirovi v ČR, většinou poradí. Nad vyzkošení to ale není

Eldoguero
Člen
# Zasláno: 5 Lis 2010 10:42
- Nahlásit

Jediný kamennný obchod, kde prodávají výrobky od Hurtty jsem našla v Liberci na Ruprechtický ulici. Vím, že z Prahy je to dost z ruky, ale mají tam super výběr různých výrobku od Hurtty, ManMatu a další. Kdo to nemáte tak daleko, nebo máte cestu kolem doporučuju

alenka
Člen
# Zasláno: 10 Říj 2016 17:03
- Nahlásit

Ahoj, já teda nejsem z Prahy, ale u nás jsem výrobky Hurtta na obchodě už viděla, je to teda dost drahý, ale zase ta kvalita tomu odpovídá. Sama jsme sháněla teď na psa a našla jsme tady v tomto obchodě výprodej. Jsou to teda už starší modely, ale nám to nevadilo.
http://www.minadog.cz/slevy
Teď teda koukám, že už je to dost přebraný, ale tak ještě by se dalo vybrat

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání