Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Výchova a výcvik / Dotazník Vášho psa (Aký je Váš pes?)
Autor Zpráva
pes_a_etologie
Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2017 10:14
- Nahlásit

Vážený/á respondent/ka,
Univerzita veterinárskeho lekárstva a farmácie v Košiciach, uskutočňuje prieskum ktorý sa zaoberá temperamentom psov.
V našom dotazníku sa zameriavame na rôzne plemená psov, či už sú to spoločenské plemená alebo pracovne upotrebiteľné. Preto sa obraciame na chovateľské stanice ktoré majú ochotných chovateľov ktorý by sa zapojili do nášho prieskumu.

Dotazník pozostáva zo 75 otázok ktoré nám pomôžu odhaliť rôzne typy temperamentu psov.
Vyplnenie dotazníka Vám bude trvať niekoľko minút a po jeho vyplnení je automaticky vyhodnotené správanie Vášho psa, ktoré Vám pomôže lepšie ho spoznať a nám Vaše odpovede pomôžu zistiť medziplemenné rozdiely u psov. Ak máte viac psov, v dotazníku sa zamerajte len na jedného psa.

Vaša spolupráca bude veľmi cenným príspevkom do oblasti štúdia správania psov.
Údaje, ktoré zaznamenáte v dotazníku sú chránené jeho anonymitou a budú použité iba ako zdroj informácií pre štatistické vyhodnotenie.

Pre vyplnenie dotazníka kliknite na http://personal.uvlf.sk/sites/akyjevaspes/

Prípadné otázky zasielajte na: pes.etologia@gmail.com

Ďakujeme všetkým zúčastneným respondentom za spoluprácu na tejto vedeckej štúdii.
S pozdravom
Autorský kolektív

Maya
Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2017 11:09
- Nahlásit

ten odkaz nefunguje

žanda
Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2017 16:53
- Nahlásit

je to divný odkaz...hlásilo mi to,že je nebezpečný

cernej caj
Člen
# Zasláno: 30 Kvě 2017 20:02
- Nahlásit

me funguje a nic mi to nehlasi..

Fousisko
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2017 07:42
- Nahlásit

Mně to taky normálně funguje a nic podezřelého mi to nehlásí. Nicméně si myslím, že ačkoli jsem to vyplnila poctivě, výsledek jaksi moc neodpovídá realitě - teda konkrétně na mého psa...Na některé otázky se nedá odpovědět úplně jednoznačně, protože pes nereaguje na všechny lidi nebo všechny psy stejně...Myslím si, že vypovídací hodnota toho výzkumu asi nebude úplně ok...Ale toť jen můj názor

Maya
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2017 11:52
- Nahlásit

cernejcaj
ten tvuj odkaz funguje ale ten puvodni furt ne

cernej caj
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2017 12:12
- Nahlásit

protoze tenpuvodni je spatne zadanej. je tam ta univerxal url co se mela nahradit ale zustala nenahrazena.

Maya
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2017 13:46
- Nahlásit

Fousisko
taky jsem to udelala, tak ono je tezky udelat to na vsechny situace
napriklad otazka jestli je pes bazlivy pred psy, to by se musely rozebirat vsechny mozny situace pri takovy interakci a naprosta vetsina psu proste nekdy bazliva je nekdy ne zalezi na tom druhem psovi, ale to asi v takovemhle testu zohlednit moc nejde, tak to akorat vypichne ty extremy ktery jsou bazlivy nebo agresivni vzdy a na vsechny

Xerxová
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2017 13:50
- Nahlásit

taky jsem vyplnila - a holt správně postavit dotazník je nesmírně složité a všechno se zapracovat nedá. Mně hodně vadily ty smajlíky - protože úplně zamračený ksichtík "určitě ne" třeba u otázky je agresivní na děti mi prostě nesedí a měla jsem tendenci tam dát toho usměvavého pohodového smajla

žanda
Člen
# Zasláno: 31 Kvě 2017 16:46
- Nahlásit

mě to hlavně vyhodilo dotazník na něco jinýho než na psa.....

Fousisko
Člen
# Zasláno: 28 Čen 2017 10:02
- Nahlásit

Xerxová

jo to musím souhlasit, s těmi smajlíky jsem taky měla problém...
A udělat dotazník správně ...rovněž souhlasím...je to hrozně těžké....Pro svou bakalářskou práci jsem musela také dělat dotazník a ještě teď si dobře pamatuju, jak jsem se na tom nadřela

birma
Člen
# Zasláno: 28 Čen 2017 14:51
- Nahlásit

to je kravina

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání