Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Výchova a výcvik / Separační úzkost, fenka 1,5 roku původně z osady
Autor Zpráva
Barbuchaaa
Člen
# Zasláno: 19 Led 2017 00:34
- Nahlásit

Prosím o radu z vaší zkušenosti. Vzala jsem si před téměř rokem fenku z romské osady, byla v té době zhruba 8 měsíců stará. Původně žila se svou psi rodinou ve smečce bez zásahu člověka. Fenka je od začátku co ji mám cvičená, nerozmazlujeme ji, ale neumí být sama, což je předpokládám důsledek společnosti její rodiny až do chvíle jejího odchycení. Jak byste to řešili? Je hodně společenská, všechny má ráda, psi, děti. Uvažuji zda by bylo vhodné ji pořídit psího společníka.

moll
Člen
# Zasláno: 19 Led 2017 07:56
- Nahlásit

štěndo pomůže, ale je potřeba dobře vychytat věk - podle reakce fenky ...k hodně malému by se mohly probudit mateřské sklony. ze staršího by mohl být parťák do hry. Obě situace v pohodě, rizikem by byla rivalita.

Barbuchaaa
Člen
# Zasláno: 19 Led 2017 08:24
- Nahlásit

Moll, uvažovala jsem o nějakém pejskovi, který potřebuje pomoc, ideálně kolem jednoho roku. Ale na druhou stranu štěně by si naše fenka "vychovala", povahou je fakt úžasná. Hlavně bych nerada při výběru sáhla vedle.

moll
Člen
# Zasláno: 19 Led 2017 09:41
- Nahlásit

chce to vytypovat štěndo a pak se na ně jít podívat i s fenkou - a uvidíš, jak si padnou...držím palce.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 26 Led 2017 10:48
- Nahlásit

A jak jste tedy prisla na separacni uzkost?

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání