Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Výchova a výcvik / Cvičák Ondřejov
Autor Zpráva
Elki
Člen
# Zasláno: 27 Zář 2016 11:41
- Nahlásit

ahoj, máte někdo zkušenost se cvičákem v Ondřejově? Jaký mají přístup k pesanům, metody a jak jste byli spokojení. Chtěla bych začít školkou, pak základním výcvikem a následně agility a tady mají vše v jednom Přes webovky vypadají sympaticky, ale to může kdekdo Díky za názory!

žanda
Člen
# Zasláno: 30 Zář 2016 20:31
- Nahlásit

ahoj, kamarádka tam začala chodit do štěňat , někdy od jara, spokojená je a jim se tam moc líbí. jdi se tam rovnou podívat, za to nic nedáš a posoudíš sama, jestli je to podle tvých představ.

Elki
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2016 13:28
- Nahlásit

žanda
díky za odpověď! už jsem se s nimi spojila e-mailem a byli moc milí. Až dokončíme očkovací martyrium, tak se tam hned pojedeme zapsat. Proti Říčanům a okolí to vypadá mnohem lépe jsem docela zvědavá na tu psí školku, neumím si představit, že to naše pometlo zůstane aspoň chvíli v klidu když tam bude víc psů na cvičák jsem s minulým psem nechodila, tak se těším na nové zkušenosti

žanda
Člen
# Zasláno: 3 Říj 2016 20:31
- Nahlásit

Elki
tak potom napiš, budu ráda za druhý pohled, neboť
jednou výhledově bych tam chtěla během léta chodit taky
a neboj, i pometla to na cvičáku dávají- většinou lépe, než pak venku mohla bych vyprávět

Elki
Člen
# Zasláno: 4 Říj 2016 07:54
- Nahlásit

žanda
určitě dám vědět

Elki
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2017 10:49
- Nahlásit

žanda
ahoj, píšu, jak jsem slíbila nemám tedy samozřejmě srovnání s jinými cvičáky, ale v Ondřejově se nám moc líbí. Je vidět, že instruktorky mají ke psům opravdu vztah a rozumí jim. Jsem zatím pořád u štěnísků, ale už se budem pomalu účastnit i agilitění. Co se týče skupiny štěňat, dbají na socializaci a nechtějí drezůrovat roztěkaný mimina celou hodinu, takže kombinace učení pouhé pozornosti směrem k páníčkovi, učení povelů a občasný povel volno pro hru s ostatními (na vodítku) nebo zakomponovaný tunel či kladina pro oživení. První hodinu dávají zdarma jako ukázkovou.

žanda
Člen
# Zasláno: 13 Úno 2017 14:31
- Nahlásit

Elki
Ahoj a děkuju za info. to jsem ráda, že se vám tam líbí. Určitě se tam někdy zastavím a pokouknu se, až budu mít cestu okolo.
Ještě by měl být jeden cvičák v Choceradech, pokud tedy ještě funguje.....

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání