Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Vánoce se psem / Pyrotechnika-Postrach psích uší
Autor Zpráva
Petr
Administrátor
# Zasláno: 20 Pro 2013 10:42
- Nahlásit

Schováme se pod postel všichni.

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 22 Pro 2013 05:59
- Nahlásit

Tak letos už je dost psů ztracených díky petardám. Ať už při vycházce, kdy byli na volno a bez jakéhokoliv překážky snadno zdrhli, tak i ze zahrad, kde byli bez dozoru a bez zajištění.

Anonymní
# Zasláno: 23 Pro 2013 05:17
- Nahlásit

my jsme měli pitbula - fenku a tak se tak strašně bála ohňostrojů a petard, že jme jí museli vždy na Silvestr dávat léky na spaní aby se chudinka nezbláznila.

cilam
Člen
# Zasláno: 26 Pro 2013 16:36
- Nahlásit

Tak jsem zjistila, že přes půlroční poctivou přípravu nás i tentokrát s petardama dostali... Psa jsem od štěněte přivykala střelbě (každou středu u nás na střelnici lítají asfaltoví holubi) a my se postupně bez jakéhokoli problému dostali přibližováním od kilometru až ke střelci a pes byl schopný si při výstřelu hrát, přetahovat se, aportovat bez sebemenší reakce. Obecně je na výrazné zvuky spíše nevšímavá, "výlety" do velkoměsta naprosto v pohodě. A teď kolem prolítlo pár "hvízdavejch a následným praskáním po výbuchu" nečekaně z bezprostřední blízkosti na uzavřeném vydlážděném náměstí a jela mi pod nohy jak had :/ No nic, máme pět dní na dotrénování v polích. Chjo, stejně ty petardy nesnáším, být to jeden den v roce, OK, ale lítá to celej prosinec a v lednu bude lítat, co nestihli odpálit.

Pes_Ben
Člen
# Zasláno: 3 Led 2014 20:52 - Změnil/a: Pes_Ben
- Nahlásit

Dneska uz byl u nas nastesti klid,uz jim asi doslo strelivo ale jeste vcera tady vsichni vytrvale srileli jak sileny,pes hned skrabal na dvere,tak jsme ho vzdycky na chvili schovali doma,nez ty chytraci prestali strilet a pak sel pes zase ven, za chvili zacli strilet jiny,tak zase pes sup dovnitr a takhle porad dokola

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání