Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / VÝBĚR GRANULÍ / Psí konzervy
Autor Zpráva
sofiekaraskova
Člen
# Zasláno: 5 Kvě 2019 12:42
- Nahlásit

Dobré odpoledne všem pejskařům, mám dotaz ohledne konzerv… kupujete/nekupujete a pokud ano, jaké u vás jedou nejvíc? Předem mockrát díky za jakékoli tipy a zkušenosti

Fousisko
Člen
# Zasláno: 6 Kvě 2019 10:23
- Nahlásit

Zdravím,
já krmím vesměs BARF, ale když nestíhám nebo mi psa z nějakého důvodu musí hlídat rodiče, dostává i konzervy. Kupuji na střídačku Gran Carno, Bohemia Pet food, Isegrim, Vetamix, Max (od Falco), Yoggies. Teď jsem ještě objevila super konzervu - celé ryby Carnilove....Jak ta moje zmlsaná fousatá huba nežere jinak ryby (krom lososa a tresky a ještě jen vařené), tak tohle mu chutná. Takže tu mu občas kupuji cíleně i kvůli změně.
Jsem toho názoru, že konzervami nelze krmit pořád, ale pokud k jinak pestré stravě dostane třeba 2x týdně nějakou lepší konzervu a ještě pokaždé jinou, je to podle mě v pohodě.

Blanka35
Člen
# Zasláno: 10 Kvě 2019 22:06
- Nahlásit

Dobrý den, dáváte psům tyto konzervy https://krmivo-brit.cz/cs/brit-mono-protein? Jak jsou vaši psi s nimi spokojení?

terituc
Člen
# Zasláno: 11 Kvě 2019 19:15
- Nahlásit

Zdravím, my je pesanům kupujeme jako doplněk ke granulkám, dalo by se říct, že je to takové zpestření oproti samotným granulím pořád dokola, takže za nás konzervy určitě ano. Co se značky týče, nemáme jednu stálici, takže s tím bohužel moc neporadím.

Michalikova
Člen
# Zasláno: 18 Kvě 2019 21:23
- Nahlásit

U nás jedou nejvíc Brit Monoprotein konzervy, jsou bez lepku, což vyhledáváme a hlavně oběma našim fenkám jedou, takže velká spokojenost.

DvorakovaK
Člen
# Zasláno: 22 Kvě 2019 18:08
- Nahlásit

Já si dřív pod pojmem konzervy představila jen levné semleté kdo ví co, co maso nevidělo ani z protějšího regálu, a dost mě to odrazovalo, takže zatím zkušenost nemám :-D Teď co jsem tak koukala na trh, našla jsem spoustu zajímavých a kvalitních produktů, takže možná časem taky zkusíme Myslím, že pokud člověk i u konzerv dbá na složení a kvalitu, určitě to může být pro pejska supr záležitost, jen já asi dřív špatně hledala...

Bavorka
Člen
# Zasláno: 6 Čen 2019 14:05
- Nahlásit

Konzervy jsem zatím naším psům nedávala. Ale už po nějakých pokukuju, že bych je přidala ke granulím. Na našich psech už pozoruju, že jim ty samotné granule moc nejednou.

Fousisko
Člen
# Zasláno: 6 Čen 2019 15:00
- Nahlásit

Bavorka
Na našich psech už pozoruju, že jim ty samotné granule moc nejednou

Já se jim nedivím...Já bych taky nejedla celý život třeba polévku z pytlíku či jiný prefabrikát....Základ kvalitní stravy lidské i psí je v pestrosti. Pestrá strava je i prevencí zažívacích obtíží a jiných neduhů.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 6 Čen 2019 15:21
- Nahlásit

další vlna chytrých reklam. Hned pětice nových autorů - a všichni se podle údajů "pod členem" registrovali dneska během půlhoďky… a první příspěvek mají na Brit a spol , případně odpověď bude následovat na Brit a spol

zbrnd
Člen
# Zasláno: 4 Čec 2019 17:27
- Nahlásit

Proc resit psi konzervy?
Mozna mate spatnej recept, ne?
Nam vzdy chutnalo mooocinky moc, vse jsme snedli a na konzervovani nebylo tedy ani pomysleni.

Vinuska
Člen
# Zasláno: 5 Čec 2019 14:24
- Nahlásit

Dobrý den, chci se zeptat, kromě konzerv, jakou mlsku dáváte vašim pejskům na přilepšenou? Ráda bych něco kvalitního.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 5 Čec 2019 16:34
- Nahlásit

Adriana5, Vinuska, MarieK, Brinka, Monka8, Bullina

šest nových registrací a všechny na pamlsky... Běžte s neplacenou reklamou někam jinam... Stejně je nejlepší pamlsek pro každého psa jiný

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2019

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání