Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / VÝBĚR GRANULÍ / Granule pre sterilizovane (kastrovane) fenky
<< . 1 . 2 .
Autor Zpráva
Ibulienka
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2015 16:13
- Nahlásit

zbrnd
To nie je pravda, ze sa tu s vami zbytocne zaoberam. Som rada, ze prispievate, len ja som potrebovala rady ohladne nejakych granuliek, ale tak teda dobre rozprudila sa aspon debata
Argumenty mam, ale ja som sa pytala nieco ine, preto cakam odpovede k teme, nie sa tu dohadovat co a ako..... !
Kazdy kto ma psa by ho mal poznat. To je moj nazor. Je to predsa jeho pes je jeho majitelom. Mal by vediet ked sa so psom nieco deje, ked je mu zle, ked mu nieco nevyhovuje. Ja som teda toho nazoru mozno tu mas na to iny nazor. Ty co maju psov na to, aby mnozili su ubohy chudaci!

Neumi
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2015 17:46
- Nahlásit

Ibulienka
Ty co maju psov na to, aby mnozili su ubohy chudaci!
Teď jsi mě zmátla - ty chceš kastrovat fenku, protože se bojíš, abys ji nemnožila? Argument, že je to podmínka útulku, bych moc neřešila, neb kastrace nepodložené zdravotním stavem by měly být v rozporu se zákonem na ochranu zvířat proti týrání,patrně....

Ibulienka
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2015 18:07
- Nahlásit

Neumi
Kastrovat musim, inak mi psa vezmu. Je to podmiena, podpisala som adopcnu zmluvu a tum padom som sa im zaviazala alebo jednoducho povedala, ze som im slubila ze fenku sterilizovat dam.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 22 Čec 2015 18:38
- Nahlásit

dobre vratim se k tematu:
Aj ked najrasej by som kupovala granulky Carneeval, no tie su dost drahe a nad moj rozpocet.
Co vy na to?

v tom pripade je to fuk

Ibulienka
Člen
# Zasláno: 23 Čec 2015 12:53
- Nahlásit

zbrnd
Mne to fuk nie je, ale dobre. Dakujem.

enigma
Člen
# Zasláno: 10 Srp 2015 18:35
- Nahlásit

Ibulienka
Dakujem krasne, hned si to poprezeram nevies aj o nejakej SK stranke takej cenovo dobrej? Lebo objednavat z CR neviem... Radsej na SK

www.cotozere.sk sa tvari ako slovensky ekvivalent k pytlugranuli.

nemate zac.

enigma
Člen
# Zasláno: 10 Srp 2015 18:36
- Nahlásit

zbrnd
ktera napriklad?

ako som napisala, carnilove tam vyzeraju najviac ok. pre vzajomne porozumenie, nezastavam granule a myslim, ze do hlbky chapem veciam, na ktore ste v diskusii narazali, i ked ste ich nezacali rozoberat na konkretnejsom leveli.
zoberte si to tak, ze ludia maju urcite zauzivane vzorce myslenia a taktika, ktoru ste zvolili pri dievcati, ktora sa pytala otazku, nebola uplne vhodna, pretoze ju od zaciatku brala ako urazku. dokonca i vasu poznamku "Ja Vam neupiram pravo na Vas nazor, jen me zajima, na zaklade ceho jste si jej vybudovala." vzala ako osobny utok, preco, to tu nie je vhodne rozoberat.

takisto by som bola rada, keby ludom po otazke "preco/na zaklade coho vlastne nieco tvrdia", sa zamysleli a bez obrany vlastnej osoby odpovedali a posunuli sa dalej, avsak forma, ktorou ste zacali a truc, ktorym ste pokracovali, zapricinil presne opacny efekt, ako ste chceli.

tiez by ma lakalo v takychto diskusiach zacinat so sice trefnymi, ale ostrymi poznamkami, no viem, ze nimi nedosiahnem to, co chcem. ked uz mam samaritansku chvilku a potrebu sirit pravdu (odvazne tvrdenie, avsak doverujem svojmu vzdelavaniu sa a chuti explorovat a analyzovat informacie), tak volim formu citliveho, co najkoncentrovanejsieho vysvetlenia slovnikom, ktory ma druha strana sancu pochopit.

a k tym granulam teda, aka je podla vas sanca, ze cloveka v diskusii prekonvertujete lusknutim prsta na dokonaleho chovatela? ja si myslim, ze minimalna, aspon v tomto pripade. a ked uz je clovek bytostne presvedceny, ze granule su nevyhnutne, nech kupuje tie "lepsie" v najlacnejsom obchode.

a ked si nejaky clovek mysli, ze granule su nevyhnutna sucast stravovania, preco si myslite, ze bude kupovat kvalitne maso? ja sama nejem "maso z hypermarketu" a myslim, ze ani moje zvierata by nemali.

verim, ze rozumiete, kam tym smerujem.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 11 Srp 2015 01:27 - Změnil/a: zbrnd
- Nahlásit

enigma
zapricinil presne opacny efekt, ako ste chceli.
to si teda nemyslim

jinak ale pekny rozbor

ale chybi mi odpoved na tu mou kratkou otazku ktera napriklad? , ktera se vztahovala ke konstatování
daju sa tam kupit hodne kvalitne krmiva za aj polovicnu cenu ako inde,

Neumi
Člen
# Zasláno: 11 Srp 2015 06:52
- Nahlásit

zbrnd
zapricinil presne opacny efekt, ako ste chceli.
to si teda nemyslim

přesně tohle už jsem měla včera napsané, leč neodeslala, patrně tím vedrem....

enigma
Člen
# Zasláno: 11 Srp 2015 15:41
- Nahlásit

zbrnd
to si teda nemyslim

tak potom nespravne odhadujem vas umysel

ale chybi mi odpoved na tu mou kratkou otazku ktera napriklad? , ktera se vztahovala ke konstatování daju sa tam kupit hodne kvalitne krmiva za aj polovicnu cenu ako inde,

v dobach, ked som patricne browsila najlepsi zdroj, pri niektorych lepsich znackach mali na pytli sialene nizke ceny (rozdiel v radovo stovkach za velke balenia od prvej najlacnejsej konkurencie) - ked sa teraz narychlo pozeram, nevidim nejake do oci bijuce, avsak to chce opat trochu preklikavania a hladania, pride mi vsak nezmyselne tym teraz travit cas, ked to vlastne nikomu na nic nebude

zbrnd
Člen
# Zasláno: 11 Srp 2015 19:00
- Nahlásit

enigma
tak potom nespravne odhadujem vas umysel
nejspíše tomu tak bylo, ale je to pochopitelné, to uznávám

ked sa teraz narychlo pozeram, nevidim nejake do oci bijuce, avsak to chce opat trochu preklikavania a hladania, pride mi vsak nezmyselne tym teraz travit cas, ked to vlastne nikomu na nic nebude
No prave, ja tam nasel pri beznem proklikani taky zcela normalni ceny tak jsem se podivil tomu konstatovani o cenach polovicnich, tak uz si rozumime, hura, to je fajn

Neumi
přesně tohle už jsem měla včera napsané, leč neodeslala, patrně tím vedrem....
no ale ty citujes me a zaroven i enigma tak to jsi jako mela napsane oboji? i to, co jsem psal ja i to, co na? jakoze jsi vedela, jak se bude odvijet nase komunikace? :O

zbrnd
Člen
# Zasláno: 24 Srp 2015 12:19
- Nahlásit

enigma
tak jsem koukal na ten Vami doporuceny obchod a ceny jsou tam bud stejne nebo vyssi oproti konkurenci

<< . 1 . 2 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání