Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / VÝBĚR GRANULÍ / K-9 a Orijen (případně FirstMate)
Autor Zpráva
Skye
Člen
# Zasláno: 27 Říj 2014 14:02
- Nahlásit

Tak ještě já. Budu kupovat pro šťěňuli granule, ale potřebuji poradit. Ráda bych dopřála něco kvalitnějšího, ale znáte to, cena versus peněženka. Chci se zeptat, zda by byl problém kombinovat dvě značky granulí, třeba Orijen a K-9 (ty má teď). Bylo by to nevyvážené? Potřebuji najít nějaký kompromis mezi dobrou výživou, plným bříškem a cenou. A doporučíte nějaký vyzkoušený e-shop, kde prodávají dobré granule? Díky.

ssshhhhh
Člen
# Zasláno: 27 Říj 2014 14:29
- Nahlásit

Doporučím http://www.granule.cz/ ale nemají Orijen, který je ze jmenovaných asi nejlepší, ale drahej jak sviň. Kombinovat to asi ničemu neuškodí, ale spíš bych zkrmila nejdřív jedno balení a pak druhý, než mít pootvíranejch víc pytlů. Mmch Taste of the wild není tak extra drahý jako ten Orijen. K-9 bych vynechala úplně.

Skye
Člen
# Zasláno: 27 Říj 2014 14:39 - Změnil/a: Skye
- Nahlásit

ssshhhhh
Díky, ještě uvažuji o granulích Arden Grange nebo o Hills, o kterých jsem také někde četla, ale nevím, jak jsou na tom s kvalitou.

ssshhhhh
Člen
# Zasláno: 27 Říj 2014 14:40
- Nahlásit

Skye
špatný nebudou, ale nevím, zda dělají i bezobilné

Skye
Člen
# Zasláno: 27 Říj 2014 14:45
- Nahlásit

Tady je něco o těch značkách, mohl by mi k nim někdo hodit koment co se týče složení?

Arden Grange
http://www.spokojenypes.cz/arden-grange/arden-gran ge-puppy-junior-rich-in-fresh-chicken-6-kg?id=7498 5

Hills
http://www.spokojenypes.cz/pro-stenata-hills/hill- s-canine-puppy-mini-3-kg?id=60363

Orijen
http://www.spokojenypes.cz/orijen/orijen-dog-puppy -2-27-kg?id=65411

Ještě jsem koukala na Artemis, ale taky nevím. Jinak myslíte, že K-9 není dobrá? Na můj vkus trochu moc kukuřice na prdíky.

impact
Člen
# Zasláno: 27 Říj 2014 17:06
- Nahlásit

Skye
Hills nebrat. Fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj.

Maya
Člen
# Zasláno: 27 Říj 2014 19:08
- Nahlásit

Skye
Hils a K9 nebrat, Arden Grange jsou celkem dobrý, zkus kouknout třeba ještě na Nutram nebo Dog Lover Gold

Matt
# Zasláno: 27 Říj 2014 20:21 - Změnil/a: Matt
- Nahlásit

Za sebe reknu Taste of the Wild - za svou cenu jsou vyborne. Krmime obe receptury, dokrmuji pytel Orijen + Acana a mam to stesti, ze moje michacka na beton jede na vsechno. Syrove, varene, konzevy, granule, svestky, maliny, ryby, hmyz, tvaroh, zeleninovy salat ... sezere cokoliv, prospiva a se zazivanim to nehne. Nektery pes se muze osypat z toho ci onoho.

Antulka
Člen
# Zasláno: 2 Lis 2014 10:31
- Nahlásit

Já krmím pejsky granulema K9 a jsem s nimi spokojená.

evka
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2014 15:49
- Nahlásit

Tak ze zkušenosti můžu říci že nejlepší je Orijen,krmím s ním asi tři měsíce, změna opravdu velká, dříve jsem krmila Taste of Wild,ale po problémech co firma měla a co změnila recepturu a také po recenzích jsem jim přestala věřit a z tak trochu obézních psů se rázem změnou krmení staly osvalení,bez známky přebytečného tuku,opravdu v krásné kondici, perfektní srst i kůže, zmizely lupy a než se otočím tak je miska prázdná,prostě super…nic lepšího neznám,i když cena poněkud vyšší.

ZdeNek_K
Člen
# Zasláno: 20 Lis 2014 22:47
- Nahlásit

“z tak trochu obézních psů se rázem změnou krmení staly osvalení,bez známky přebytečného tuku,opravdu v krásné kondici” Jen by mě zajímalo jak nízké IQ musí mít ten kdo tomuto uvěří, možná ale vyšší než ten kdo je to schopný napsat.

evka
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2014 04:28
- Nahlásit

ZdeNek_K
Dělá vám to dobře urážet? Nepotřebuji a ani nechci dělat reklamu Orijen, fotky, kondice a zdraví.. mluví za vše,ale to asi vy s tak vysokým IQ nepochopíte a mně je to úplně fuk, je to jen váš problém.

denyk
Člen
# Zasláno: 21 Lis 2014 07:41
- Nahlásit

Tak nakupuju na www.granule.cz, doporučila bych Wolfsblut např. Wild duck puppy, ale i třeba již zmiňované Taste of the wild a ještě ty jak píše Maya

SHOP FOR PETS
# Zasláno: 23 Lis 2014 07:15 - Změnil/a: SHOP FOR PETS
- Nahlásit

Orijen Top krmivo na trhu! www.shopforpets.cz

kachna_
Člen
# Zasláno: 23 Lis 2014 11:41
- Nahlásit

SHOP FOR PETS
přemýšlím, co tak s e-shopem, který zneužívá diskusi pro svojí bezplatnou reklamu.
Nejlepší bude tam nenakupovat

denyk
Člen
# Zasláno: 24 Lis 2014 06:27
- Nahlásit

kachna_
který zneužívá diskusi pro svojí bezplatnou reklamu
je to dost trapný

zbrnd
Člen
# Zasláno: 25 Lis 2014 22:59
- Nahlásit

jak bych vam skoro vsem doporucil zahubit psy a skocit do zdi

caroldvor
Člen
# Zasláno: 26 Lis 2014 03:24
- Nahlásit

Skye
PITOMÁ PROSBA:
Ahojm moc se omlouvám, ale nevyznám se na diskusních fórech, mám pejska - poprvé - a potřebuji si napsat dotaz do "šuplíčku" ohledně psí stravy, prostě na diskusní fórum, VŮBEC NEVÍM, JAK TO VLOŽIT. Můžeš mi prosím poradit? Jelikož si nevěřím, tak moc prosím o odpověď na mail (protože tady bych to asi nenašla): caroldvor@seznam.cz
DÍKY MOC!!!

S pozdravem
Karolína

tomaslouk150
# Zasláno: 8 Úno 2015 16:19
- Nahlásit

Orijen je hodně kvalitní krmivo, ale je poměrně drahé. Levnější a téměř ve stejné kvalitě jsou třeba granule Acana.

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání