Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / VÝBĚR GRANULÍ / Brit Care - názory ? Zkušenosti ?
Autor Zpráva
Ani
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2014 07:21
- Nahlásit

Zdravím, jaké jsou Vaše názory na granule Brit Care ? Jaké s nimi máte zkušenosti ? Já jimi krmím a jsem maximálně spokojená. Krmím tím svého 4 měsíčního Labradorského retrívra a výborně prospívá. Má mohutné nohy a vcelku je celý mohutný a má bezvadnou srst. Co si teda o nich myslíte Vy ?
Děkuji!!!!

kachna_
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2014 07:57 - Změnil/a: kachna_
- Nahlásit

Ani
Nejčastější výtkou je, že obsahují vedlejší jatečné produkty.
Mamča s nimi krmí, protože nestíhá vařit (jeden ze psů nemůže syrové) a navíc se dají sehnat na mallu.
Ale určitě nezůstane jen u jedněch granulí, pokud to jde, tak přidává skelety atd., páč se u nás prostě věří, že edit. vypadnul mi kus věty: úspěch je v pestré stravě
vcelku je celý mohutný
myslíš, že je správné, aby čtyřměsíční štěně bylo mohutné?

Gerda
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2014 08:59
- Nahlásit

Ani
krmim s nimi už několik let, variantu losos, jsou to v podstatě jediný grancle, který můj pes snese tak, aby na nich prospíval, bohužel maso nemůže skoro vůbec, jinak bych grancle nekrmila, ale s těmito jsem spokojená, pes taky. Doufám

Ani
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2014 09:31
- Nahlásit

myslíš, že je správné, aby čtyřměsíční štěně bylo mohutné?

Ne ne, to byl překlik, myslela jsem mohutné, jako že je pěkně stavěné a není to kost a kůže. Není ani tlusté ani hubené, prostě takové akorát.

My taky vaříme, dáváme kuřecí masíčko, sem tam tvaroh se žloutkem apod.

Maya
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2014 10:26
- Nahlásit

kachna_
Nejčastější výtkou je, že obsahují vedlejší jatečné produkty
jj, já bych tím nekrmila kvůli těm vedlejším produktům, nevidím důvod denně psa ládovat takovým odpadem

Ani
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2014 13:00
- Nahlásit

nevidím důvod denně psa ládovat takovým odpadem

Jak myslíte, ale ptala jsem se přímo výrobce od Britu na obsah masa. Napsali mi, že obsahuje 40-50% dehydrovaného masa. Ale záleží prý na příchuti. Tak nevím, no...

Maya
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2014 13:35
- Nahlásit

Ani
mě je úplně jedno kolik obsahují masa když ten zbytek jsou rozemletý kopyta, peří a zobáky, to radši koupím granule, kde je masa stejně nebo míň a zbytek je ovoce a zelenina nebo když tak už nějaký obilí nebo rýže, i to mi přijde vhodnější než ten kafilerní odpad
mi, že obsahuje 40-50% dehydrovaného masa.
BC žádný dehydrovaný maso ve složení nemá, ale to už jsem četla na jiných diskuzích, že ty jejich odpovědi jsou obvykle mimo mísu

Ani
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2014 22:22
- Nahlásit

ale to už jsem četla na jiných diskuzích, že ty jejich odpovědi jsou obvykle mimo mísu

Samozřejmě, existují i lepší značky, ale nám např. Brit Care vyhovuje a to nejen nám. ;)

birma
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2014 22:31
- Nahlásit

Ani
Samozřejmě, existují i lepší značky, ale nám např. Brit Care vyhovuje a to nejen nám
chtěla jsi tedy založit diskusi, nebo jen poplácat po rameni, jak dobré granule jste vybrali?

A abych nebyla zcela mimo diskusi, tak já bych nekrmila dlouhodobě žádnými granulemi.

Maya
Člen
# Zasláno: 9 Čec 2014 22:41
- Nahlásit

Ani
Samozřejmě, existují i lepší značky, ale nám např. Brit Care vyhovuje a to nejen nám. ;)
ale tak jistě se ti po nich pes neotráví
holt každý to má jinak, já nevidím důvod krmit psa odpadkama stejně jako děti nekrmím denně hamburgrama s kolou, i když by jim to taky chutnalo a vyhovovalo a měly by pěkný naducaný tvářičky
birma
tak já bych nekrmila dlouhodobě žádnými granulemi.
tak o tom žádná, že barf je lepší

kachna_
Člen
# Zasláno: 10 Čec 2014 12:07 - Změnil/a: kachna_
- Nahlásit

Maya
já nevidím důvod krmit psa odpadkama
ty možná ne, ale šeltie se tváří, že je to to nejlepší, co může slušnou šeltii v životě potkat
hamburgrama s kolou
ale tohle nejsou hamburgry s kolou. Spíš "jen" podřadný zdroj živočišných bílkovin.
Můj názor je ale takový, že tepelná úprava je mocná čarodějka a je to lepší zdroj než pšenice nebo kukuřice (nicméně tím nechci říct, že to nemám na paměti. Další pytel bude něco jiného bez vedl. jat. produktů, edit. pak třeba zase návrat k Britovi)
Zajímalo by mě, jestli mají natolik dobrý odbyt finanční strategii a zisk, že jim to nevadí, páč vyřadit tyhle produkty z care řady, tak jsou hned špička.

Maya
Člen
# Zasláno: 10 Čec 2014 12:49
- Nahlásit

kachna_
Zajímalo by mě, jestli mají natolik dobrý odbyt finanční strategii a zisk, že jim to nevadí, páč vyřadit tyhle produkty z care řady, tak jsou hned špička.
podle mě jsou za tím prachy, už teď s těma vedlejšíma produktama, který určitě významně snižujou vstupní nálady, je BC hodně předražený, použítí dražší suroviny by si vyžádalo zvýšení prodejní ceny a to určitě o hodně když si uvědomíme, že ty vedlejší produkty jsou nejspíš hlavní složkou, teda v granulích převažujou a to už by pak koupilo asi fakt jen pár nadšenců byly by v podstatě neprodejný

kachna_
Člen
# Zasláno: 10 Čec 2014 15:31
- Nahlásit

Maya
podle mě jsou za tím prachy
To nepochybně.
Jen by mě zajímalo, jestli to mají lidi jako já, tedy že radši drůbeží, rybí, skopovou řadou bez vedl. jat. produktů (resp. s přiznanýma kostma, držkama apod.) nebo u nich bodují granule s hypersuper vypadajícím složením (kuře, jehně, mangalica) za cenu třeba těch vedl. produktů?
byly by v podstatě neprodejný
myslíš, že je na tom B. carnilove tak špatně?

Maya
Člen
# Zasláno: 10 Čec 2014 15:48
- Nahlásit

kachna_
Jen by mě zajímalo, jestli to mají lidi jako já,
myslím si, že jak kdo
myslíš, že je na tom B. carnilove tak špatně?
co jsem slyšela Carnilove je jejich vývozní vlajka a vývoz je živí a hlavně tím budou mít asi mnohem vyšší obrat, jak jsou na tom z prodejem tady netuším, každopádně i v něm jsou ty levný výplně - kosti, proteiny, brambory a jsou fakt taky předražený, taková cena by byla adekvátní za 15 kg
ale jinak samo je daleko lepší než BC

zbrnd
Člen
# Zasláno: 13 Čec 2014 00:20 - Změnil/a: zbrnd
- Nahlásit

Ani
Zdravím, jaké jsou Vaše názory na granule Brit Care ? Jaké s nimi máte zkušenosti ? Já jimi krmím a jsem maximálně spokojená. Krmím tím svého 4 měsíčního Labradorského retrívra a výborně prospívá. Má mohutné nohy a vcelku je celý mohutný a má bezvadnou srst
To jako ty mohutne nohy a bezvadnou srst ma jako diky tem granulim?

A jinak muj nazor je, ze je to totalni sra*ka, proste zpracovany odpad. Fost zalezi na tom, jestli chceste neco dobryho pro psa nebo udelat si radost peknym pytlem.

komtesse
Člen
# Zasláno: 6 Srp 2014 11:25
- Nahlásit

tady je všechno jenom o obalu... vevnitř nic moc.... a kdo to vlastně reguluje... ?

gattino08
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2014 23:30
- Nahlásit

Brit care ok. Brit premium ... to jsme dostali vyrazku.

arlihajt
Člen
# Zasláno: 28 Lis 2015 12:27
- Nahlásit

Zdravím, má někdo zkušenosti s novou řadou Btit Care? My dáváme brit care už od 3 měsíců a Teď s tou novou receptůrou se mi zdá, že má naše fenka(1rok) stále hlad..U té staré řady bylo vše ok...děkuji za odpovědi

anatchiky
Člen
# Zasláno: 28 Lis 2015 13:15
- Nahlásit

My dáváme Brit care naší čivavce už asi rok a vypadá že ji chutná a že po nich prospívá. Nechutná ji teda jako kradený kočičí granule, nebo kapsička, ale zbaští je.

arlihajt
Člen
# Zasláno: 28 Lis 2015 14:33
- Nahlásit

jí chutnají hrozně moc od začátku, ale teď jsme poprvé koupily nový pytel a má trochu jiné složení než bývalo a mě se zdá že je pořád hladová..máme teda Německého ohaře x Ridgebacka, takže spotřeba je trochu větší..

cernej caj
Člen
# Zasláno: 29 Lis 2015 08:31
- Nahlásit

arlihajt
obecne, s BC zkusenosti u psu s tema novyma nemam vubec, pokud nepomuze trochu navyseni davky (nekdy je nutno se ridit psem a ne davkovanim na obale - ale to asi i delate), pripadne po navyseni by pes byl spokojen ale mel problem s pribiranim, asi by bylo lepsi zkusit zmenit prichut nebo zkusit jinou znacku. Nekdy to tak je, ze po zmene receptury psum uz tolik nesednou.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 1 Pro 2015 01:39
- Nahlásit

Zkuste ty psy nekrmit odpadem, pry to obcas pomuze.

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání