Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pomoc psům v nouzi / Zajímaví darovací psi :o)
<< 1 ... 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 .
Autor Zpráva
Xerxová
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2015 18:30
- Nahlásit

aha - já myslela, že když víš jméno, tak se dostaneš přes plemennou knihu k číslu čipu... a dalo by se s tím něco dělat - neb pokud ji útulek nabízí, mohly by ji registry vést jako "nalezenou"

Jinak nevím - jsem projela nabídku útulků v okolí a nic. Tedy v Liberci byla dlouho v nabídce "skorocorgi" - ale zrovna tento týden zmizela... Takže ani ta neni

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2015 18:47
- Nahlásit

corgi
No já už vim, co to je za fenu, ale pořád nevim, kde je. Německy neumím, píšu Němcům anglicky a KUPODIVU nereagují. Zítra s němčinářkou spatlám nějaký mail...
no vim.. je i podezření,že jsou dvě ne?
jinak kamarádka to nasdílela a ozval se jí zvířecí detektiv s nabídkou pomoci,já to sem zkopčim,kdyžtak se s nima zkuste domluvit
Psí detektiv Dobrý den, nejdříve si prosím zaregistrujte případ u nás na webu. Stránky nám automaticky generují pátrací letáky, které posléze dáváme na Facebook, proto musí každé zvířátko projít systémem... S pátráním Vám moc rádi pomůžeme. Kdybyste si s čímkoliv nevěděli rady, tak se obraťte na naší help linku 602 74 09 74. Poté Vám co nejdříve zavoláme a probereme situaci co nejpodrobněji...
Díky, s pozdravem, Sobotková, Psí Detektiv o.s.
http://www.psidetektiv.cz/patrani/objednej-patrani
Registrace ztráty | Psí detektiv
psi detektiv
PSIDETEKTIV.CZ

zbrnd
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2015 18:54
- Nahlásit

paráda...stačí se přes ty stránky proklikat dál na stránky všech dalších psochranářů a ke kasný, že psi to mají spočítaný...je jich třeba čím dál více, protože čím dál více lidí se na nich chce živit

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2015 19:21
- Nahlásit

zbrnd
jako jo..je to možný,taky zjištuju,že neni moc lidí co by se na tom nechtěli napakovat..
nicméně tady ,aspon teda co vim,by si chovatelka psa vzala zpět kdyby ho někdo našel ovšem...a třeba je to všechno jinak

zbrnd
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2015 19:30
- Nahlásit

davidkova renata
ja to nyni tady myslel spise jako dojem z toho, kdyz jsem kouknul na ty zde linknute stranky a pak se ruzne proklikaval pres subjekty se kterymi jakoze spolupracuji, kteri je sponzoruji atd ono totiz co si budeme povidat "dobrocinnost" je proste v kurzu a da se ji relativne lehce uzivit

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2015 19:33 - Změnil/a: davidkova renata
- Nahlásit

zbrnd
dobrocinnost" je proste v kurzu a da se ji relativne lehce uzivit

tak to naprosto souhlasim
já to ani neproklikávala,jen mi přišlo škoda nepokusit s e najít psa vo kterýho někdo zcela vyjímečně stojí..uvidíme jaxe to vyvine
jako nepatří to sem,ale asi tak nějak zřejmě...
http://hedvicek.blog.cz/1505/jak-to-byva-s-humanit arnimi-akcemi

zbrnd
Člen
# Zasláno: 21 Čen 2015 21:14 - Změnil/a: zbrnd
- Nahlásit

davidkova renata
no sice ten clanecek je bez cehokoliv, co by pusobilo verohodne, ale zas kdyz se clovek podiva na web nesehnuti.cz treba sem:
http://nesehnuti.cz/donori/
tak .... uz to "zacina byt jasne"
rozpoctove a neziskove organizace by se mely zatrhnout nebo se mela poradne udelat legislativa kolem nich...takto se totiz stavaji nastrojem propagandy mmj
staci se trochu zajimat a je to nadherne videt, jenze ofcany to jaksi nezajima .... dobre jim tak...prirozena selekce

Vony se tyhle organizace dotuji ruzne navzajem, takze pak vlastne vubec neni videt, kolik penez jim dava EU nebo treba USA...a proc asi ze? .)
Pak se vyhlasi nejaka novinarska cena a vsemozny zurnalisti se placaj po zadech navzajem jak dostali oceneni za svou nezaujatou novinarskou praci od nezaujate neziskovsky...ktera je ciste nahodou dotovana USA nebo EU )) ale to se uz verejne nerika, oni to ti chudaci radobynovinari mnohdy ani nevi komu vlastne slouzi. No to uz je od pejsku trochu vzdalenejsi tema nicmene ono je to fuk .... u pejsku to funguje podobne viz treba "mafie" okolo Šíblové, kterou nikdy nikdo nechtěl vidět a přitom bylo vždy zřejmě, že byla jen loutkou obecních úředníků..

edit: k tomu, co jsi stříbro linkovala: trošičku proklikáno a rozhodně dává smysl .... neb Nesehnutí jsou například sponzorování i Georgem Sorosem .... ten má na Ukrajině nemalé zájmy )) - stačí dohledat mmj on(nebo i USA embassy) nepřímo sponzoruje i tu organizaci, která udělila naši veřejnoprávní televizi cenu za objektivní zpravodajství o Ukrajině ..... jj ta dobročinnost

corgi
Člen
# Zasláno: 22 Čen 2015 07:21
- Nahlásit

Tak fenka už je doma - bohužel ve svém původním "doma". Údajně byla u někoho na hlídání a ztratila se...

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 22 Čen 2015 09:50
- Nahlásit

corgi
Tak fenka už je doma - bohužel ve svém původním "doma". Údajně byla u někoho na hlídání a ztratila se...
no ty voe to je rozuzlení zas.. dík za info
zbrnd
dyjadéme,pod,založíme si taky nějakou tu charitu,myslim,že my dva sme na to vyloženě typy

zbrnd
Člen
# Zasláno: 22 Čen 2015 12:38
- Nahlásit

davidkova renata
tak jo, ja jsem pokladnik a Ty?

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 22 Čen 2015 14:29
- Nahlásit

zbrnd
ja jsem pokladnik a Ty?

co účetní? )

zbrnd
Člen
# Zasláno: 22 Čen 2015 14:40
- Nahlásit

davidkova renata
abgemacht!
co název?
Psíček v nouzi?

zbrnd
Člen
# Zasláno: 23 Čen 2015 09:37
- Nahlásit

http://www.dog-point.cz/
(z reklamy na uvodni strance)
vyberte si sveho noveho pejska
za touhle spolecnosti psochrancu stoji fakt moc mile lidicky, vsak se presvedcte na jejich webu a jejich hlavnim podporovatelem je firmicka, co nabizi mmj obojky z te nejjemnejsi losi kuze .... poslete jim aspon DMS prosim, jsou to tak hodni lide
a zachrante co nejvice pejsku, cim vice jich zachranite, tim vice budou moci hodni lidickove z http://www.dog-point.cz/ pejskum pomaham a tim casteji se ja pocuram dojetim .... a to stoji za to ne?

<< 1 ... 63 . 64 . 65 . 66 . 67 . 68 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání