Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pomoc psům v nouzi / Prosím o pomoc
Autor Zpráva
AmstaffMia
Člen
# Zasláno: 18 Čec 2018 15:20
- Nahlásit

Ahoj pořídila jsem si staforda a uz když sem si ji přivedla chovala se bojacne stačilo si psiknout a hned sebou cukla a vzbudila se když sem chtěla jen přejít parkoviště kde ani nebyli moc lidi schovávala se pod auto atd..doufala sem ze to přejde ale zlepšilo se to ale nepřešlo aby se probehla musim s ní jít za město ale nechci ji vozit autem aby si zvykla na to prostředí ve městě ale je to fakt hrozne s ní přejít to město hrozně táhne a škrtí se beru s námi i civavu takže nemůžu jít moc rychle ale když řeknu čekej tak se normálně zastaví a sedne si ale klepe se někdy se bojí až tak ze se plazi po zemi nevím jak ji uklidnit mluvim na ni ale nevnima me lidi na mě blbě koukají a je mi ji hrozně líto když ji pustím v přírodě za městem je v pohodě ale kdyz slyší zvuky z dalky třeba řezání dřeva nebo sekání travy ma stahnutej ocas nechce ani pamlsky a vůbec mě nevnímá když ji dam povel po zopakování poslechne ale furt kouká jinam a je ve střehu..na zahradě v centru města je úplně v klidu hraje si posloucha na slovo i když je slyšet hluk když sem si ji brala byla ze všech stenatek nejhubenější dala sem ji doma granule a zhltala je jako všechno do dnes hltá a často zvrací jedla vykali na to uz davam hodně pozor tak se to stane malokdy a hodně ji trávu měla i špatné klouby na to měla nějaké prášky proti zanetu protože trochu kulhala dnes ji je 11 měsíců a znovu mi začla kulhal víc než kdy jindy u veterinářky za tuto dobu co ji mam sem vyhodila majlant uz chci aby byla v pořádku pořadí mi někdo co mam v téhle situaci dělat premejslela sem i o nějakém psím psychologovi a na ty klouby nějakou výživu ale nechci zas s tou nohou riskovat ze je to něco vážného ale minule co sem tam byla tak ji ty packy prosahala a odfrkla ze ro bude nějaký zánět asi a dala mi dva prášky a vzala si 800kc

Maya
Člen
# Zasláno: 21 Čec 2018 23:10
- Nahlásit

AmstaffMia
Zajděte k ortopedovi, se svejma kloubama byste se taky neléčila u obvoďáka. A napište alespoň odkud jste, aby vám mohl někdo někoho doporučit, takhle na dálku vám bude těžko někdo vypisovat co dělat s takovým extrémně bojácným psem.

Drakopes
Člen
# Zasláno: 23 Čec 2018 03:04
- Nahlásit

https://www.hellosandy.cz/magazin/co-je-panostitid a-11369/

radil bych konzultovat s vynikajícím ortopedem MVDr. Musilem, v našem případě pomohl obyčejný acylpyrin

Fousisko
Člen
# Zasláno: 2 Srp 2018 12:31
- Nahlásit

AmstaffMia

A nemáte toho pejska náhodou z množírny? Jaká byla ostatní štěňata, ta se chovala normálně?
Potřebujete opravdu pomoc odborníka, někoho, kdo se Vám bude moci více věnovat a naučí Vás se psem pracovat...aby ve Vás měl opravdovou oporu. Mám výbornou zkušenost s lidsko-psí koučkou Míšou Drábkovou. Je z Brna, ale zajíždí minimálně 1x do měsíce i do Prahy. Se psy to umí a co je podstatné, i s lidmi. Mně pomohla získat sebejistotu a schopnost předávat svůj klid i psovi, aby neřešil věci, které nemusí. U mého psa ale nešlo o bázlivost...Nicméně vím, že paní Míša i s bázlivkami pracuje a má výsledky.

Fousisko
Člen
# Zasláno: 2 Srp 2018 12:31
- Nahlásit

zde je odkaz na paní Míšu http://www.cloudless-life.com/

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání