Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pomoc psům v nouzi / Našel se samojed
Autor Zpráva
worick
Člen
# Zasláno: 12 Říj 2015 15:03
- Nahlásit

, že je tu na to sekce, ale nevím, kolik lidí tam chodí, takže to hodím radši sem.
Volala mi sestřenice, našli v lese samojeda - samce, nemohl se postavit na nohy, ale nakonec chodí. Vzali ho domů. Obojek nemá. Obecní úřad se ptal po okolních vesnicích a nikomu nechybí, mohl by být i ze Slovenska. Našel se na hranicích v katastru Velká nad Veličkou. Zatím je u nich, zítra by ho asi převezli do útulku, spádový je Hodonín. Pokud by jste někdo věděl, z okolí cca 30km od Velké, a to i na slovenskou stranu, že někdo tohoto psa hledá, můžete písnout sem? Dala bych další kontakty..Na FB to dala myslím sestřenky dcera.

worick
Člen
# Zasláno: 13 Říj 2015 15:36
- Nahlásit

Odvolávám pátrání, pejsa už je doma
Přesně, jak jsem předpokládala, majitel je ze slovenských Vrbovců. Naštěstí našeho člověka na Obecním úřadu napadlo zavolat i tam
Pejsa je prý turista(černej čaj - chodí po trase, co jsme šli spolu, jen opačným směrem ) nepomáhá v zahradě ani el. ohradník. Minule prý byl až ve Strážnici.
Děkuju všem, kdo sdíleli

Maya
Člen
# Zasláno: 13 Říj 2015 16:13
- Nahlásit

worick
Tak proč mu alespoň nedá na krk telefonní číslo? Majitel magor..

zbrnd
Člen
# Zasláno: 13 Říj 2015 16:21
- Nahlásit

Jasný, neponáhá ani ohradník ... prostě nezvladatelný pes .... psa utratit, majitele umučit...další prosím ...

worick
Člen
# Zasláno: 13 Říj 2015 20:16
- Nahlásit

Maya
Nevím, chlapa neznám, má to být starší pán. Doma má ještě bílého špice, zdrhají spolu Je to blbé, on samojed obojek pořád mít nemůže - stejně jako špic, však víš, má na krku pak hnusný pruh ulámaných chlupů. Ale má čip, takže v útulku by ho identifikovali.
zbrnd
pes má 6, můj bude mít 8, takže předpokládám, že nás pán viděl a musel ho mít. Bez urážky, ale tohle je hodně myšlení chlapů: líbí se mi to, mám na to, tak si to pořídím. Bez zvážení ostatních pro a proti. Hlavně, kolik času je mu ochotný obětovat, protože myslet si, že vyhodím seveřana do zahrady a on se tam zabaví, je opravdu mimo. Tihle psi potřebují trajdat. Nepomůže ,,zabavit hlavu" (to on si ani nedá), ale musí být pořád v akci. Kdo se mne na Worku ptá, každému ho rozmluvím přesto, že je to jinak povahově skvělý pes. Ale kdo má v dnešní době tolik času? Možná psi z amerických linií, už dlouhodobě šlechtění jen na obrovskou srst a na mazla, jsou klidnější povahy, ale ti se sem moc nedostanou. Tady se ,,krev" bere hlavně z Finska.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 13 Říj 2015 21:48
- Nahlásit

worick
tak to je dobre, ze se nasel

zbrnd
Člen
# Zasláno: 14 Říj 2015 11:11
- Nahlásit

worick
Ja bych se neurazil...taky si rad delam prcu z opacneho pohlavi, ono to cloveka zakonite k tomu svadi neb je to v podstate automaticke vyjmuti sebe z kritizovane mnoziny
Ale tak nejak casem jsem zjistil, ze sice zensky jsou blby kravy .... jenze uplne ve stejnym meritku jako jsou chlapi blby kravy...proste jsme hovada vsichni Sry toť můj pohled zase na lidi.

Jako chápu, co píšeš, ale imo to je fuk v souvislosti s mou prvni reakci ... proste dalsi nezodpovedny hovado.

A jeste si neodpustim regovat znova na to o tech chlapech.
Bez urážky, ale tohle je hodně myšlení chlapů: líbí se mi to, mám na to, tak si to pořídím
Pravda, ze zensky to maj promyslenejsi:"libi se mi to, budu dnes milejší, však on to koupí"

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání