Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pomoc psům v nouzi / KAPLICE (JČ) hledají se psi po kolizi s autem !!!!
Autor Zpráva
impact
Člen
# Zasláno: 7 Úno 2015 16:05
- Nahlásit

Případně odkaz na FB je sdílení : https://www.facebook.com/Russell.Rescue.cz/photos/ a.602300016511445.1073741948.309804609094322/78621 5451453233/?type=1 .

http://www.budejckadrbna.cz/zpravy/krimi/nakladni- vlak-smetl-na-kaplickem-nadrazi-auto-posadku-musel i-hasici-vystrihat.html

impact
Člen
# Zasláno: 8 Úno 2015 15:58
- Nahlásit

Animal Rescue - Odchytová služba a útulek: Právě máme první ověřenou informaci o pohybu jednoho psa. Byl spatřen na silnici těsně na začátku obce Kaplice nádraží, bohužel při první snaze o kontakt utekl do lesa. To je situace, kdy na místě nejsme platní ani my, protože pokud se zvíře pohybuje nepředvidatelně - tedy nepravidelně a není možné se k němu alespoň trochu přiblížit je jeho odchyt velmi nepravděpodobný. Prosím, při náhodném kontaktu s fenkami se je nesnažte někam zahnat a neběhejte za nimi. Tím se celá situace jen komplikuje. Je třeba jim dát čas, aby začaly samy komunikovat, nebo se alespoň přestaly bát lidí, nebo vozidel. Je také velmi pravděpodobné, že se mohou uchýlit k někomu na zahradu. V takovém případě zavřete vrátka, nechte je v klidu a zavolejte buď nás, nebo kontaktujte městskou policii v Kaplici na tel. 602 742 458, která má v části obce také katastr a hlavně je schopná být na místě daleko dříve, než my.

impact
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2015 15:53
- Nahlásit

Ufff, tak jednu máme. Ještě tu druhou.

PetraK
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2015 16:00
- Nahlásit

tak snad se zadaří i u té druhé. Tohle je moje noční můra, že se něco takovýho stane.

že odbočuju- co ta pánev? Nemyslím na smažení

worick
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2015 16:48
- Nahlásit

Koukala jsem tady na to...od nás daleko, ale hrůza A být v nemocnici a nevědět, co je s mýma psinama...to bych asi zešílela. A co ti lidi, jak jsou na tom...dobré to tuším nebylo Je dobře, že pejsu máte alespoň jednu...ony nebyly spolu?? Hlavně aby nevlítla někde pod auto...

impact
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2015 17:29
- Nahlásit

PetraK
Pánev jsem vypustila, totálně, nemám čas, hledám psy. Aspoň mi to uteklo a neměla jsem čas se stresovat. Zítra jedeme ke Snášilovi.

worick
Obávám se, že majitelka ani netuší, co se děje.. Ale nechci citlivé věci psát veřejně. Kdyžtak mejla..

Fenky nebyly spolu. Ale druhá se zdržuje u nádraží v místech nehody a vypadá to docela slibně. Prvně jsme se báli, aby ta nádražní nebyla ta, co ji chytili, ale nádražní viděli před cca hodinou a půl a to byla ta druhá už několik hodin chycená.

worick
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2015 17:47
- Nahlásit

impact
Ale nechci citlivé věci psát veřejně. Kdyžtak mejla.. - ne v pořádku, já jen, že je to vážně hrozné. Hlavně aby našla pejsanky v pořádku..až...a pokud se z toho dostane. Držím moc palce všem.

impact
Člen
# Zasláno: 9 Úno 2015 19:12 - Změnil/a: impact
- Nahlásit

worick
Díky.

Každopádně rodiny zraněných jsou již v ČR, v kontaktu s útulkem a fenky si převezmou.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2015 10:08
- Nahlásit

impact
tak to je skvely, tohle musi byt takova cloveci nocni mura tolik veci v jednom...

PetraK
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2015 13:37
- Nahlásit

impact
Pánev jsem vypustila, totálně, nemám čas, hledám psy. Aspoň mi to uteklo a neměla jsem čas se stresovat

to naprosto chápu.

Zítra jedeme ke Snášilov

tak se pak až budeš mít čas koukni zpátky do tématu, co jsem psala.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 10 Úno 2015 15:45
- Nahlásit

určitě to byla nějaká zodpovědná chovatelka, co to myslí se psy dobře, proto se věnuje jejich rozmnožování a tak bude určitě moc príma, když se pejsci vráti k ní ..jsem dojato ..jak jen si to ten zlý vlak mohl dovolit nedat ji přednost

impact
Člen
# Zasláno: 12 Úno 2015 16:35
- Nahlásit

Jabadabadůůůůůůůůůůůůůůůůůů.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 12 Úno 2015 16:55
- Nahlásit

předpokládám, že se jedná o oslavnou ódu nad úspěšným lovem - a že obě holky jsou v teple...

impact
Člen
# Zasláno: 12 Úno 2015 17:01
- Nahlásit

Jooooo. Podařilo se ji chytit do nastraženého sklopce, ke kterému dva dny po sobě dělali cestičku z buřtů.

corgi
Člen
# Zasláno: 12 Úno 2015 18:27
- Nahlásit

Čtu dobře, že spolujezdec zemřel v nemocnici a pes má nevratné zranění páteře?

impact
Člen
# Zasláno: 12 Úno 2015 18:51
- Nahlásit

corgi
Bohužel ano.. Temná strana celé kauzy.

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání