Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pomoc psům v nouzi / 11 měsíční pitbulík s papírama hledá nový domov
Autor Zpráva
PetraK
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2014 09:30
- Nahlásit

Dlouho to tu nebylo. Kdyby někdo věděl.....

Hledá se naléhavě domov pro jedenáctiměsíčního černobílého amerického pitbulteriéra s p.p. Pejska si majitel pořídil jako parťáka ke své fence pitbulteriéra, ale jejich soužití se nedaří a
si se perou. Na výcvik mládežníka není moc času, protože v rodině je malé dítě, vyžadující zvýšenou péči, a celkově se rodinná situace velice zkomplikovala.

Prosím vás, pozeptejte se po svém okolí, zda by někdo zkušený nemohl poskytnout mladému pitíkovi šanci na pohodový život. Pejsek bude předán do dobrých rukou i s boudou.

Kontakt na majitele. Tel. 731 275 902, mail: smistik@elektroprim.cz

impact
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2014 10:06
- Nahlásit

PetraK
Co chovatel?

zbrnd
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2014 11:27
- Nahlásit

Jaký papíry to jsou?

PetraK
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2014 16:25
- Nahlásit

impact

já prosím nevím, byla jsem požádána, jestli to nemůžu vyhodit do světa. COž tady asi stejně k ničemu není. Co chovatel by se muselo zjistit u majitele.

zbrnd
Jaký papíry to jsou?

nevím, předpokládám, že nějaká registrace mezi zodpovědnými chovateli existuje, nebo se pletu? CO si pamatuju tak kamarádky pitice měly taky nějakej doklad. Ne od FCI, ale měly to tuším uznáváno v USA či kde? Ale možná se pletu. O pitech a registraci nevím. Jak říkám, jen přehazuju info.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2014 16:34
- Nahlásit

PetraKnevím, předpokládám, že nějaká registrace mezi zodpovědnými chovateli existuje, nebo se pletu? CO si pamatuju tak kamarádky pitice měly taky nějakej doklad. Ne od FCI, ale měly to tuším uznáváno v USA či kde? Ale možná se pletu. O pitech a registraci nevím. Jak říkám, jen přehazuju info.
no je jich asi mylyjon....stejne jako treba ruznych osvedceni o canisterapeutickych zkouskach a k vydavani nepotrebujes taky vlastne nic, proto se ptam a ptam se i proto, ze mi vrtalo hlavou, co tou info o tom, ze ty papiry jsou, vlastne sledujes...ale to nechci tady rozebirat fakt neeee
Aha, tys to jen "zkopirovala"" jak pises, tak to uz chapu

PetraK
Člen
# Zasláno: 28 Kvě 2014 22:19
- Nahlásit

zbrnd

hele já tím nesleduju nic, poprosila mě známá, jestli to nemůžu vyhodit dál. Učinila jsem. Nemám fakt kapacitu v tom bádat, Předpokládám, že ten, kdo by měl zájem si to zjistí sám. Fakt nevím jak to u pitů chodí.

pawLINka
Člen
# Zasláno: 29 Kvě 2014 18:01
- Nahlásit

Dnes jsem to viděla na fb s fotkama... Jinak se radši nevyjadřuju..

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10152129 974292393.1073742212.269748252392&type=1

PetraK
Člen
# Zasláno: 18 Čen 2014 12:40
- Nahlásit

tak mám info, že už je pes v novém domově.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 18 Čen 2014 19:31
- Nahlásit

a to je dobře nebo špatně?

PetraK
Člen
# Zasláno: 19 Čen 2014 08:44
- Nahlásit

zbrnd

to já nevím žbrndo. Dala jsem to sem jako info, že akce huž nepaltí. Podle informací co mám, měl jít k lidem, kteří zkušenosti s plemenem mají. Tak snad...

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání