Brazilská fila, štěňata s PP

Detail inzerátu ID 178807

Vloženo: 01.07. 2025 - 17:09:19

Prodám - Petra Koldinská

Dovolujeme si Vás informovat a očekávaném vrhu z vynikajícího spojení s brazilským psem Ch. Aristo da Boa Sorte a naší Belicií Kutnohorská Suchdol.
Oba rodiče jsou DKK 0/0 i DLK 0/0. Jedná se o kombinaci staré a nové brazilské krve.

Ch. Aristo da Boa Sorte je šampionem České republiky. Schválený CAFIBem.
Aristův otec je Jango Makarios de Tuiuti, jeden z nejlepších plemeníků v Brazílii, který byl využit v chovu nejen v Boa Sorte, ale také v renomované chovatelské stanici "do Amparo". Jangův otec je brazilský šampion Odim Chao de Goyaz do Amparo, který byl vyhlášen jako nejlepší chovný pes roku hned třikrát za sebou v letech 2022, 2023 a 2024. Jangova matka Jana III da Santa Luzia v sobě snoubí tu nejlepší brazilskou krev z chovatelských stanic "da Santa Luzia", de Jawa" a "do Ibituruna".

Aristova matka je Liz Makarios de Tuiuti, ve které se snoubí to nejlepší z chovatelské stanice "da Santa Luzia" a v jejím rodokmenu můžeme vidět jména jako Bradock do Ibituruna, Bonierque do Ibituruna, Scorpion do Ibituruna, Umbu do Ibituruna a Neona do Ibituruna.

Belicia Kutnohorská Suchdol v sobě nese propojení staré Onceirácké krve se starou krví "do Itanhandu". Beliciin otec je Aritezs Bahia Onca (Quasar do Araguaya x Bahia La Rosalejandria). Quasar byl bratr z vrhu slavnějšího psa Quilombo do Araguaya z chovu jednoho z nejlepších znalců plemene současnosti - pana Americo Cardoso dos Santos Junior. Bahia La Rosalejandria v sobě nese starou Boa Sorťáckou krev, která byla vyhlášená pro své vynikající pákové poměry a úhlení. Dnes se tato krev až na velmi vzácné výjimky v chovu Fila Brasileiro nevyskytuje.

Matkou Belicie je Viena do Itanhandu, která je dcerou vynikajícího na výstavách i v chovu vysoce oceňovaného psa Pacará de Itanhandu. Pacará byl synem vynikajícího plemeníka Apingorá do Ibituruna, která byl synem vynikajícího Bristona II do Ibituruna a vnukem slavného Kalil do Ibituruna. Matkou Pacará byla šampionka Videira da Serra de Itanhandu (Hercules do Alto Quatís x Amora da Serra de Itanhandu), která v sobě rovněž nesla starou boasorťáckou krev.
Vienina matka Balca do Itanhandu v sobě nesla kombinaci brazilských krevních linií Alto Quatís, Engenho Velho, Amparo a staré krve Boa Sorte.

Štěňata z tohoto spojení budou nést předpoklady vynikajících povahových vlastností, krásného exteriéru a pevného zdraví.
Štěňátka narozená 24.6.2025 k odběru polovina srpna.
K sledování https://www.facebook.com/share/18v8BCDVBC/

Inzerát patří do sekce: Společenská plemena
plemeno: Brazilská fila
Region: Středočeský kraj

Zobrazit všechny inzeráty tohoto inzerenta...

Kontaktovat inzerenta...
Doporučit inzerát...

Přidej na Facebook.com Přidat na Facebook


Brazilská fila, štěňata s PP




Zpět na hlavní stránku inzerce

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání