Rhodéský ridgeback štěňátka s PP

Detail inzerátu ID 134062

Vloženo: 08.09. 2021 - 13:54:28

Prodám - Denisa Mohylová

Chovatelská stanice AFRICAN DREAM (FCI) přijímá rezervace na štěňátka z vrhu E ze zcela mimořádného zahraničního spojení s důrazem na elegantní exteriér, vyrovnanou povahu a perfektní zdravotní predispozice. Matka: Tusani Winning Wiwien (SK). Otec: Redyland Again What A Cheek (RUS). Štěňátka se narodí v polovině září a k odběru budou v listopadu. Při odběru budou štěňátka odčervena, očkována, čipována a s vystaveným rodokmenem, petpasem a výbavičkou do nového domova.
Oba rodiče a celá chovná linie se vyznačují vyrovnanou, přátelskou povahou, krásným exteriérem a výborným zdravotním stavem. Australská a ruská krevní linie s nezaměnitelným elegantním vzhledem a pohybem. Štěňátka budou mít výstavní i sportovní předpoklady, povahou vhodná do rodin s dětmi a jako domácí mazlíčci. Doživotní chovatelský servis je samozřejmostí. Pokud hledáte vyrovnaného parťáka pro život s předpokladem skvělého zdravotního stavu a ušlechtilým vzhledem, neváhejte nás kontaktovat. Štěňátka odchováváme s maximální péčí, sdílejí s námi náš dům a zahradu, vyrůstají v rodině s dalšími domácími zvířaty a dětmi. Upřednostňujeme trvalý kontakt.
V případě zájmu nás prosím kontaktuje: info@africandream.cz, tel: +420 775 710 995. Více informací o rodičích a štěňátkách najdete na www.africandream.cz

Inzerát patří do sekce: Lovecká plemena
plemeno: Rhodézský ridgeback
Region: Moravskoslezký kraj

Zobrazit všechny inzeráty tohoto inzerenta...

Kontaktovat inzerenta...
Doporučit inzerát...

Přidej na Facebook.com Přidat na Facebook


Rhodéský ridgeback štěňátka s PP


Zpět na hlavní stránku inzerce

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2013 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1801-920X, E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál,    Mapa stránek
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání