Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Výstavy psů / Sen zvířat 2011
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Autor Zpráva
faunicka
Člen
# Zasláno: 13 Zář 2011 15:51
- Nahlásit

dejavu
podvodniky nikdo nepodporuje.A uz vubec nechapu cim.Nikdo nikdy nedostava zadny financni dar.Vse je krmivo a potreby pro zvirata.Vis ono je tezke poslouchat,jak kazdy rika neco jineho o sobe navzajem.Jak soudit,kdyz u toho nejsi?I ja osobne jsem slysela pomluvy na nektere lidi,a kdyz pak toho cloveka poznas,tak je to uplne jinak.To myslim v zivote ne na akci.
Nadaci na ochranu zvirat myslis koho?I o Nadaci jsem leccos slysela,o tobe treba take, a o dalsich a dalsich.O tech konich to predpokladam myslim Lenku Sodomkovou?Jedni rikali neco a meli papiry od veterinare,dalsi rikali neco a meli take papiry,tak si vyber.m.j.i o akterce,ktera hanila tento utulek jsem take slysela spoustu veci.KDyz mluvis o konfliktu Dausova x Desensky,tak o Dausove jsem take leccos slysela.A pokud se lidi chteji hadat,tak je to jejich problem.Ty zvirata to nezajima a na akci jde jen o zvirata.O jakych do oci bijicich kauzach mluvis,tak to teda nevim,protoze o kauze Saryk co rikala Dausova ja osobne nevim absolutne nic.O nejake Siblove teda take ne.A hlavne si vubec nepamatuju,ze by tam kdy byla????A o jake jeji podpore mluvis nevim.Ti vyberci nejsou zadny dusledek niceho.Ti proste letos neco vyuzili.A nejen na teto akci,ale co jsem slysela,tak na ruznych dalsich akcich.Tak bych to sem moc nepletla.

Tyhle výběrčí, co jste vykázali, to už je jen důsledek a třešínka na dortu téhle politiky, která se poprvé dotkla i pořadatelů, před tím to pořadatele nezajímalo, protože nic nevěděli, ani vědět nechtěli, měli pocit, že uspořádali pěknou akci a o zbytek netřeba se starat a oběžovat se tím, kdo je kdo.

Nechapu co pises o myti rukou.NAd cim myti rukou?
Ano,pises spravne,ze se poradatele nemuzou zabyvat zabomysima valkama.Ono asi jde tezko soudit neco,kdyz nevis,jak to bylo,nebo vubec nevis co ty lidi mezi sebou meli.VEr,ze treba v kocicim pavilonu je spousta tech,kteri nechteji byt vedle sebe.A ma to resit poradatel?Proc?Vsichni umistuji zvirata a od toho ta akce je.Me osobne vic,nez lidi zajimaji zvirata.Lidi jsou mi celkem ukradeni.

faunicka
Člen
# Zasláno: 13 Zář 2011 16:03
- Nahlásit

dejavu
Taktéž byla podpora granulemi dána virtuálnímu projektu, kdy žádné psy slečna neměla, ukradla web psů v nouzi včetně loga a na něm prodávala psy. Na akci se navíc ani nedostavila k prezentaci, aby alespoň vystavila fotky tohoto plemene na nástěnce, mám pocit, že si akorát dojela pro granule a Šíblová to samé naposledy, co tam byla.

kdy si Siblova dojela pro jake granule?Uz jsem psala,ze si zadnou Siblovou nevybavuju a uz vubec nedostal granule nikdo,kdo nevystavoval.Loni jsme kvuli tomu meli treba problem s pi.Abrahamovou.Nenahlasila se,neprijela a dorazila nekdy odpoledne a dozadovala se veci.Nedostala je.
Slecna PEs v nouzi - tak to si nevzpominam,ze by si Pes v nouzi bral granule.Ono tech o.s. a nouzi je tolik,ze pokud ma na to papiry,tak,jak mas poznat,ze to nejsou oni,kdyz se ti prokazi.Ty vyberci za Ritu jsme taky povazovali za to,ze k Rite patri,ale tam byl Harigel a rekl,ze s nima nic nemaji.
Mimochodem,kdyz mluvis o vyselektovani utulku,tak asi taky vis,jaka stvava kampan byla treba proti Monce z Kralup.Kdyby jsi ji neznala a nevedela,jak se veci maji,take by se mela vyselektovat?A podobny problem melo vic utulku.NA zaklade jedna pani povidala se to proste neda.A uz to nebudu rozebirat.Muzes mit samozrejme svuj pohled,ale nevis ten od organizatoru.Nevis co vsechno si vyslechnou,jak lidi na sebe nahazeji drby a tak.A nemysli si,i na tebe.

faunicka
Člen
# Zasláno: 13 Zář 2011 16:05
- Nahlásit

dejavu
a pokud te bude neco zajimat,nebo budes chtit vedet,tak mi klidne pisni na mail.Nemam s tim problem
A dulezity je pro me to,kolik zvirat najde domov.

faunicka
Člen
# Zasláno: 13 Zář 2011 16:08
- Nahlásit

dejavu
jo,a jeste jedna pripominka.Co se tyce Desenskeho,tak ten si krmeni nebere.JEstli jsi ho take zahrnula do parazitujiciho jedince

faunicka
Člen
# Zasláno: 13 Zář 2011 16:09
- Nahlásit

Vlčáčková
nee,tady na prvni strance

Vlčáčková
Člen
# Zasláno: 13 Zář 2011 16:24
- Nahlásit

faunicka
Tak to je kettina Lištička.

dejavu
Člen
# Zasláno: 13 Zář 2011 17:25 - Změnil/a: dejavu
- Nahlásit

Lucko, Šíblovou a její Efas a další spolky (každý rok téměř založí jiný), snad musí znát každý, jen zde se přetřásá téměř denně, nyní se řeší křiklavá kauza dalšího kravína v Nemoticích, který zacpala psy, které dále množí a je podezření dle výpovědi sousedů, že je i týrá, není to poprvé, co jí byl takový kravín rozprášen - Vrbátky, Žerůvky aj. Překvapuje mne, že jsi o tom neslyšela a nevíš, kdo to je. Mnohokrát proběhl tento případ médii, neznám jiného ochranáře, který by o těhle případech nic nevěděl. Já osobně jsem ji tam potkala nejméně na dvou ročnících Snu.

Pes v nouzi - jednalo se o konkrétní plemena. Jestli si děvče dojelo pro granule, to nevím, ale ta kauza ke konci tak byla, že nepřijela ani na prezentaci nástěnky a volala Hance, ať jí granule schová, že si pro ně dojede a to se mi nelíbilo a Hance jsem to řekla. Jestli si někoho poslala nebo dojela, to už nevím, je to pár let a ten postoj k tomu mne znechutil natolik, že jsem se o to dál ani nezajímala. Byla jsem tam s Loveckým psem v nouzi před 2 lety a granule jsem i já odmítla, jako virtuální projekt na podporu psů by mne hanba fackovala, kdybych si tam cokoliv vzala určené útulkům, nebo dokonce na to vybírala peníze.

Nerada bych to tu konkrétně hrotila, svůj názor na útulky si musíte udělat sami. Nemyslela jsem kromě mnou výše zmíněných případů nikoho dalšího konkrétního - nebyla jsem tam, letos poprvé od 1. ročníku téhle skvělé akce. Pokud je však vláčena médii nějaká společnost jako podvodná, útulky hovoří o tom, že její výběrčí obtěžují lidi a peníze jim nikdo z té společnosti nedal a ani s nimi neuzavřel smlouvu, měla bych jako pořadatel velké výhrady tam pak podporovat kohokoliv, kdo s nimi spolupracuje. Snad to bude poučení pro příště, nebo třeba ne, nevím, je to na vedení Snu, aby zvážil prezentaci OS nebo útulku s ním spojené. Pokud to budou pořadatelé ignorovat, situace bude dále houstnout a může to poškodit i samotný Sen zvířat, což by byla škoda, vnímám tuto akci jednoznačně kladně přes veškeré potíže, které se objevily. Proto tu o tom píši, kdyby mně to bylo jedno, mlčím. Nejen kvůli udaným zvířatům, ale i jako setkání a výměnu zkušeností.

Jak jsem řekla, nejedná se o granule a pár misek, ale o zviditelnění a podporu takové organizace. Pokud je pak na ni podávána série trestních oznámení, jsou jí odebrána zvířata, neustále se to řeší v TV, tak to dle mne není dobré. Jak se asi cítí lidi, kteří pak nalítli těmhle lidem na srdceryvné obrázky a naházeli jim prachy do jejich pokladniček na Snu, nebo si koupili plyšáka a pak se doví to, co píšu výše z médií?

Pokud řeknu Nadaci na ochranu zvířat, myslím tím přesně to, co říkám a ta je jen jedna.

Drby mne nezajímají, ani ty o mně. Věnovala jsem téhle práci x let a narvala mraky peněz do pomoci psům, zničila si zdraví, pro mne je důležité to, co za mnou zůstalo a že se nemusím sama před sebou stydět. Pokud má kdokoliv připomínky k mé práci nebo mé osobě, klidně ho pošli za mnou, ráda si to s ním vyříkám přímo. Nejsem však loutka, vybírám si sama, co se mi chce a s kým se mi chce dělat a na co stačím a to se mnoha lidem nelíbí, pokud je odmítnu. Ale nenarodila jsem se proto, abych žila dle jejich představ, ani oni dle mých. Většinu frází, používaných ke zmanipulování o tom, že mne nezajímají zvířata, když jim konrkétně nepomohu atd., už na mne prostě nefungují.

faunicka
Člen
# Zasláno: 13 Zář 2011 21:33
- Nahlásit

dejavu
mnoziren a podobnych kauz je tolik,ze se v tom clovek ztraci.
K te slecne.Urcite si nedojela,protoze vzdycky jsme vydali uplne vsechno ze stodoly.Nanejvys tam bylo bokem neco co treba nekdo nemohl odvezt z utulku,nebo Ustecaku,kteri jezdi vlakem a museli si poslat auto.
Dano,pokud ma nekdo pripominky a drby k tobe i jinym je mi uplne ukradeny.Neposuzuju lidi podle toho,kdo s kym se pomlouva a nesnasi.Nazory si delam vlastni.Kdo bude chtit delat zle a pomlouvat,tak to bude delat.A pokud tomu bude nekdo tupe verit,aniz by si to zjistil,tak k tomu neni co dodat.
Neslysela jsem utulky mluvit o tom,ze nejaci vyberci obtezuji lidi.Az prisli na tuto akci.Pak tam nekdo rikal,ze byli i ve Slanem a jinde na akcich a nekde u Tesca a tak.No,ale vidis.Proto jsem ti psala o te M.V.A taky jsis myslela neco jineho.Kazdopadne tam tihle vubec nahlaseni nebyli.Prisli o sve vlastni vuli.Pisnu ti zitra na mail.Co se tyce Snu zvirat,tak ja tuhle akci povazuju za super,uz jen proto,ze se tam umisti mnozstvi zvirat.Umistovali se jeste nasledne v nedeli i v pondeli.Vzdycky si lidi promysli doma,ze to zviratko vlastne chteji.A taky je super se tam setkat se spoustou lidi z utulku.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání