Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pomoc psům v nouzi / Slepa fenka kokra vyhozena z auta
. 1 . 2 . 3 . >>
Autor Zpráva
Kaccka
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2009 19:05
- Nahlásit

Jsem absolutne bez sebe, tuhle info ted davala znama na nase retrivri forum:

Považte co se nám dnes stalo: manžel jel z práce a z auta co jelo před ním vyletěl z předního okýnka pes. Je to fenka zlatého kokra, 6-8 let stará, má nádory na mléčných žlázách, ale ty prý nevadí, nebolí a nejsou zhoubné. A je slepá, zatím ji máme doma, ale nechat si ji nemůžeme. Nevíte o někom, kdo by jí chtěl? Jo a Eminka ji pojmenovala MILI, říkáme ji Milinka.

Prosim rozhodte site jestli by nebylo mozne ji najit nejaky domov, pripadne jestli by ji nevzal nejaky utulek. Klidne na ni budu prispivat, hlavne at se dostane nekam kde ji bude dobre. U docasnych opatrovniku se urcite dobre ma, to nemam strach, ale nemuzou si ji nechat naporad.

kokrvnouzi
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2009 19:11
- Nahlásit

jdu hodit k sobě, nemám slov...

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2009 19:18
- Nahlásit

Kaccka
ty voe,to snad neni možný!!

Kaccka
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2009 19:20
- Nahlásit

kokrvnouzi
dekuju

davidkova renata
jsem tu zpravu sem malem nenapsala jak se mi nasranim klepaly ruce, toho dementa bych fakt chtela dostat do ruky

makrel
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2009 19:25
- Nahlásit

svět se fakt obrací v pr...

PetraK
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2009 19:36
- Nahlásit

Kaccka

poprosím dejavu, jestli by ji výjimečně nedala na Lovku v nouzi

hajzl hnusnej, všivej, na tohle opravdu platí to co říkával Chvd. na takovýhle šmejdy ano.

PetraK
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2009 19:40
- Nahlásit

Kaccka
a zítra až tam bude víc lidí, to hodím na Zvířetník.
Je mi bez přehánění špatně od žaludku.

Kaccka
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2009 19:54
- Nahlásit

PetraK
diky moc, snad se pro ni nekdo najde

Kaccka
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2009 21:01
- Nahlásit

Jsem v tom rozcileni jeste zapomnela dat kontakt na docasnou opatrovatelku: Renata, emily26@seznam.cz
Telefon kdyztak na vyzadani u me.

impact
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2009 21:41
- Nahlásit

Znacka auta by nebyla? Ja jen, ze Mafo umi pekne behat po kapote. Tak ze by se mu moh ze trikrat probehnout tam a zpatky.

bea
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2009 21:44
- Nahlásit

Na Kokrvnouzi šance snad je, na Zvířetníku taky. K tomu víc nejde napsat, ono to "Oko za oko, zub za zub" by se na některé "lidi" mělo používat.

PetraK
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2009 21:46
- Nahlásit

impact
Znacka auta by nebyla?

to bohužel člověk asi většinou nestihne. Škoda přeškoda

Kaccka
Člen
# Zasláno: 19 Říj 2009 22:27
- Nahlásit

impact
bohuzel nebyla, kdyby jo, tak po ty kapote beham taky. Musel to bejt desnej fofr, ten chlapik si tak proste jede a najednou z auta pred nim vylitnul z okna pes. Jeste, ze je takovej, ze proste zastavil a sel ho vytahnout ze krovi. Bych tem debilum prala to samy, hrozne se snazim nemyslet na to jak ty chudince slepy asi bylo, protoze se mi z toho chce brecet, ale furt se mi ty myslenky vnucujou.
Jinak kokricka je prej strasne hodna, s jejich psem nema problem, normalne chodi, obcas do neceho narazi, ale jinak je v pohode.

kejtlin
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 00:54
- Nahlásit

Ach jo, z takových mi je hrozně smutno, doufám, že brzo najde domov.
Když něco takovýho čtu tak se vždycky stydím, že patřím k lidské rase.
Toho šmejda co to udělal bych si chtěla půjčit na čtvrt hodiny, axa s kyrou by si vyzkoušely hladký zadržení a to několikrát, až by padnul, ale nechala bych ho žít s pěknými jizvami po celým těle.

žanda
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 07:48
- Nahlásit

bože lidi jsou svině..............a ta psí holka ještě dál tuhle lidskou rasu miluje-podle fotek nezanevřela., jak moc je lepší než lidi........chuděra malá

Kaccka
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 09:30 - Změnil/a: Kaccka
- Nahlásit

Takze novy zpravy o kokricce Milince - vcera jak ji vzali k vetovi, nechali ji odcervit a pro jistotu i ockovat, v ocich ma zanet, tak na nej dostala kapky. Dneska rano se ukazuje, ze uplne slepy ma jen jedno oko, je uplne zakaleny, takze to je bez sance, ale druhy se zlepsilo a uz na nej trochu vidi, coz je super, asi to bylo jak tim zanetem, tak zrejme tim narazem, ale zlepsuje se. Urcite nebyla zvykla byt v byte, cistotnost je absolutne nulova, takze uz zacali s ucenim. Je strasne hodna na vsechny, psy i deti, absolutne uzasna.

PetraK
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 10:08
- Nahlásit

Kaccka

ještě se zeptám, jak vědí, že ty nádory na liště jsou nezhoubné??

Kaccka
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 10:14
- Nahlásit

PetraK
to je dobra otazka, uz jsem se na to ptala, zatim nemam odpoved. Zadny velky vysetreni nedelali a ani jsem nevidela jak to vypada, ale pokud vim, tak maji dobryho veta a verila bych mu, ze vi co rika. Predpokladam, ze je to nejaka obvyklejsi zalezitost a da se to takhle pri normalni prohlidce urcit. Kazdopadne az budu mit odpoved co a jak vet rikal, tak to sem hodim.

PetraK
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 10:17
- Nahlásit

Kaccka

díky. Já to teď vyhodila na Zvířetníku.

Kaccka
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 12:58
- Nahlásit

s tema nadorama to bylo asi nedorozumeni, pravdepodobne zhoubny jsou, nechaji fenecku poradne vysetrit a udelat rtg plic, aby se zjistilo jestli ma metastaze nebo ne. Pokud ne a bude to mozny, nechaji ji zrejme odoperovat. Doktor rika, ze jestli se to zatim nerozsirilo, da se to odstranit a bude v podstate zdrava.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 13:10 - Změnil/a: davidkova renata
- Nahlásit

Kaccka
a jééé,aby todle zrovna nebyl ten důvod proč jí ty zm*di vyhodili z auta..třeba neměli to srdce jí nechat uspat Doufám,že se pletu!

Kaccka
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 13:23 - Změnil/a: Kaccka
- Nahlásit

davidkova renata
to je pravdepodobny, ale spis bych si tipla, ze ji ani zadny vysetreni udelat nenechali, proste neco ji bylo, navic byla slepa, tak sup s ni do pangejtu at zbytecne nezaclani na dvorku, dyt kdo se taky ma porad koukat na nemocnyho psa, ze jo uz jsem zas vytocena. Ted jen doufam, ze to pujde operovat, protoze jinak fakt nevim, to bude psycho. Ono i kdyby to uz metastazovalo, tak na uspani to zatim rozhodne neni, je v pohode, jako by nebyla nemocna.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 13:26
- Nahlásit

Kaccka
hm.no pokud to má rozlezlý,neni co řešit.ale bych jí teda řekla víc než kolik se uvádí..a má vystříhaný uši a celkově neni až tak zanedbaná v srsti nebo to je po vaší úpravě?

PetraK
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 13:27
- Nahlásit

Kaccka

dobře, doplním informace, a kde je fenka teď? nebo jsem to přehlídla?

Alexa
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 13:33
- Nahlásit

Lidi jsou svině. Taky to může být pejsek po zemřelém příbuzném. K těm nádorům měla jsem pudličku, které se začali dělat nádorky v cca 11 letech a sice jich měla na žláze asi 10 ale malý a nezvětšovaly se tak jsem se domluvila s vetkou že vzhledem ke stáří a narkoze a náročnosti operaci budem zatím jenom sledovat a pudlička se dožila 15 let i s nádorama.
Držím palce ať se najde lepší majitel

PetraK
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 13:39
- Nahlásit

Zvířetníci slíbili rozhodit, tak snad to, že to půjde do světa pomůže.

Kaccka
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 13:45
- Nahlásit

Takze se drzte, na zaklade otazky na ostrihany usi jsem hodila dotaz jestli ji nejak upravovali nebo ne a v jakym presne byla stavu a tohle je odpoved:

To jsem vám ani nenapsala,protože jsem na to neměla ani sílu. Budte rádi, že jste ji neviděly, když ji Petr přivezl a otevřel kufr auta. Když ho otevřel myslela jsem, že to semnou sekne. Tak zanedbaného psa sem na vlastní oči ještě neviděla, jen na Animal Planet v Hustonské policii.
Její uši vážily každé snad tři kila, byl to jeden smotek splstnatělých chlupů se samými lepikami. To jí hned na veterině oholila p. doktorka, divím se, že nemá podrážděnou kůži, je krásně růžová. Na bříšku a na tlapkách také samý smotky splstnatělé lepikami a výkaly zamotané srsti. Musela sem jí to všechno vystříhat. Ale někdo se jí snažil stříhat ještě předemnou, je totiž samý zub, je to brané nůžkami. Špinavá byla tak, že sem tričko, které měl Petr na sobě musela hned vyhodit. Špína z ní tekla, že jsem myslela, že ji nevymyju do čista. Co mě zaráží, že neměla blechy ani klíštata, ale to jedině vysvětluje to, že nežila někde venku, ale živořila někde zavřená v nějakém bytě nebo sklepě.
Bůh ví co jedla,protože pořád kaká, nemá sice průjem, ale ve stolici má nějaké smotky chlupů nebo vlasů a kusy polystirénu. Bože můj ještě, že už to má za sebou a spokojeně spiunká u Péti na posteli.

Fenka je ted v Lounech, pripadnej odvoz kamkoliv neni problem, to se zvladne. Porad ale doufam, ze se nakonec rozhodnou si ji nechat. Za chvili s ni jdou na rtg, tak drzte palce.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 13:47
- Nahlásit

Kaccka
no to di do p*dele
to mi připomíná tu tejranou kokřici od dejavu...zrovna tenhle stav,ale ta to nedala

PeKrato
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 13:50
- Nahlásit

Kaccka
No to je teda mazec Lidi jsou žumpa
Chuděra malá, to měla vlastně štěstí v neštěstí, že jste jeli za tím autem zrovna vy.

davidkova renata
Člen
# Zasláno: 20 Říj 2009 13:53
- Nahlásit

http://www.utulky.estranky.cz/clanky/pripady-tyran ych-zvirat/kokrice-gipsy
tumáte at je vám taky na blití

. 1 . 2 . 3 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání