| Autor |
Zpráva |
Linda L
Člen |
# Zasláno: 9 Led 2012 18:17
- Nahlásit
Zdravím všechny, potřebovala bych vědět, jestli je možnost uschovat psa na cca. 3 hodiny někde v Praze, ideálně poblíž Tróji. A sice ze zcela sobeckého důvodu - chceme jít na noční vycházku do ZOO a tam psiska nesmějí. Samozřejmě by to bylo za úplatu a toho našeho asociála si zaručeně zase vyzvedneme
Předem díky, Linda
|
Linda L
Člen |
# Zasláno: 9 Led 2012 18:20 - Změnil/a: Linda L
- Nahlásit
... ještě doplním že se jedná o tento pátek a noční vycházka začíná v 18,30.
edit a ještě dodám, že jsme z K. Varů, takže jednoduché zamčení psa doma a poté vyzvednutí není bohužel možné.
|
Lucie Kratochvílová
Člen |
# Zasláno: 9 Led 2012 21:54
- Nahlásit
Linda L
Psiska do ZOO Praha normálně smějí, oni tam nesmějí v noci?
|
Linda L
Člen |
# Zasláno: 10 Led 2012 16:21
- Nahlásit
Přikládám část e-mailu přímo ze ZOO:
"děkujeme za Váš e-mail a potvrzujeme rezervaci na 13.1. od 18.30 pro 2 osoby - psa na noční procházku vzít nelze, trasa vede hlavně přes pavilony, kam psi nemají přístup."
V sobotu půjdeme na celý den a to Berťa půjde samozřejmě s námi, ale tu večerní procházku jsme chtěli absolvovat a s psiskem máme smůlu.
Dnes jsem do ZOO volala, jestli nemají tip na nějaký psí hotel, kde bychom mohli Berta na ty cca. 3 hodiny umístit, ale ani v ZOO neporadili, takový kontakt nemají.
Ubytujeme se někde na penzionu; kdybychom tam Berta nechali, tak bude štěkat. V psím hotelu bude sice taky štěkat, ale tam se s tím tak trochu počítá
|
bilksa
Člen |
# Zasláno: 10 Led 2012 16:48
- Nahlásit
Linda L
Myslím, že tady by vám pejska mohli na tuhle chvilku pohlídat: URL
|
Linda L
Člen |
# Zasláno: 10 Led 2012 17:00
- Nahlásit
bilksa
Díky, poslala jsem poptávku.
|
Kolemjdouci2
Člen |
# Zasláno: 10 Led 2012 17:01
- Nahlásit
Linda L
http://www.hafici.cz/psi/hotely/?catalogueSearch[r egionId]=1&catalogueSearch[districtId]=null&catalo gueSearch[*]=&catalogueSearchSubmit=Hledat&pageID= 1
|
Gi a smečka
Člen |
# Zasláno: 10 Led 2012 17:14
- Nahlásit
Linda L
Nějakej mejl na tebe?
|
Lucie Kratochvílová
Člen |
# Zasláno: 10 Led 2012 17:14
- Nahlásit
Linda L
Ahaaa, tak ta noční je striktně organizovaná, to je dobrý vědět zas..
|
stetisek123
Člen |
# Zasláno: 10 Led 2012 19:47
- Nahlásit
Hale, nejsem sice z Troji,a le v pátek už budu doma, kdybys nic nesehnala. Ale je to druhá strana PRahy
|
Linda L
Člen |
# Zasláno: 10 Led 2012 19:53
- Nahlásit
Gi a smečka
linda.hrochova na seznamu
|
Linda L
Člen |
# Zasláno: 10 Led 2012 19:54
- Nahlásit
stetisek123
Díky moc.
|
Linda L
Člen |
# Zasláno: 15 Led 2012 18:27
- Nahlásit
Zdravím všechny, a ráda bych informovala, že s hlídáním to dopadlo skvěle, DÍKY DÍKY ANETĚ ZA FANTASTICKÉ HLÍDÁNÍ!!! Večerní vycházku do ZOO můžu doporučit, bylo to super, pes by tam bohužel skutečně nemohl (třeba v expozici noční indonéské džungle by se chudák asi trochu divil ). Pokud budete mít zájem, doporučuji rezervaci e-mailem tak týden předem.
Děkuju všem za pomoc se sháněním hlídání
|