NOVINKY 2005

 NOVINKY 2006

 NOVINKY 2007


01.04.2011 se nám narodila štěňátka! Více  - ZDE

20.6. Speciální výstava ČMKCHYT – posuzovatel  Iuza Beradze (Gruzie)
WOODY Žlutá řeka Hanky Šinkovičové opět získal VN 1. Z Woodyho roste nádherný pejsek, posuďte sami z fotografie

12.6. Oblastní výstava Praha Kunratice  - posuzovatel Alena Aurbach
WOODY Žlutá řeka  VN 1
CHOU CHOU Žlutá řeka  V1, Vítěz třídy a Oblastní vítěz

12.6. Krajská výstava Rokycany – posuzovatel J. Matyáš (SK)
KEY TO MY Heart  vyhrál třídu mladých

5.6. NV Klatovy – posuzovala O. Hrabáková
WOODY Žlutá řeka (Kokki Žlutá řeka x Durrer´s Tvrdik´s Treasure)     VN1
KEY TO MY Heart  (Durrer´s Scarlet Topping x Durrer´s Tvrdik´s Treasure)  vyhrál třídu mladých a získal ocenění V1 CAJC a ještě se stal Nejlepším mladým jedincem
Majitelkám Hance Šinkovičové a Janě Markovcové moc gratuluji a děkuji jim za jejich  péči o pejsky

30.5.  Klubová výstava Lysá n/L – posuzovala pí Libuše Ubrová
WOODY Žlutá řeka – VN 1
MVP Litoměřice – posuzoval Ing Robert Kanás (SK)
WOODY Žlutá řeka – opět vyhrál VN 1  a pan rozhodčí mu nevytkl sebemenší nedostatek

9.5.2010 – SALGOTARJAN (Hu), posuzovatel S. Szabo. WOODY ŽLUTÁ ŘEKA opět vyhrál a CHOU CHOU ŽLUTÁ ŘEKA si odnesla hodnocení V2 R CAC.


1.5.2010 se konala MVP v Praze Letňanech, posuzovala pí  C.Lebred a náš WOODY ŽLUTÁ ŘEKA vyhrál třídu puppy.Druhý den se na tom samém místě konala Klubová výstava ČMKCHYT, kterou posuzoval pan Z. Kliment.Tentokrát se WOODY umístil na místě druhém.


17.10.2009 se konala Národní výstava psů v Brně. Posuzoval p.Ing Leoš Jančík a náš Bravo Bravo Žlutá řeka pí Martiny Bašeové získal titul  V1 CAJC a nakonec ještě Nejlepší mladý jedinec. Tímto Bravo Bravo splnil podmínky pro udělení titulu Český junior šampion.


3.10.2009 Mezinárodní výstava psů Rostock  slavila další velký úspěch Chou Chou Žlutá řeka pí Hanky Šinkovičové, která si na zahraničních výstavách vede přímo excelentně. Její ocenění EXC 1, CAC, CACIB, VDH oto Rostock 2

 


Výstava v Maďarském Balassagyarmat byla velmi úspěšná pro Chou Chou Žlutá řeka, získala titul V1 CAC


27.9.2009 Národní výstava psů Prešov, CHou Chou Žlutá řeka V1  CAC  a Fan Fan Žlutá řeka  také slavil velký úspěch, jelikož jako čerstvý 10ti měsíční pejsek získal skvělý posudek a známku V3. Oba pejsci jsou v majetku pí Hany Šinkovičové, které tímto gratulujeme a děkujeme. Že je Fan Fan opravdu krásný pejsek, můžete na fotografii posoudit sami.


20.9. 2009 Národní výstava psů Zielona   Gora  - Chou Chou vybojovala opět první místo a ocenění V1  CWC


29.8.2009    Mezinárodní výstava psů  Mladá Boleslav, posuzoval pan Zdeněk Kliment -  Bravo Bravo Žlutá řeka po dlouhém boji vybojoval titul CAJC a nakonec v porovnání s mladou fenečkou ještě titul Nejlepší mladý jedinec. Majitelce pí Martině Bašeové gratulujeme a děkujeme za skvělý handling.


l.8.09 – poslední dobou slaví mnoho úspěchů u nás i v zahraničí Chou Chou Žlutá Řeka Haničky Šinkovičové. Máme z toho velkou radost. Výstava v Košicích-  získala Vl CAC, malý Fan Fan Žlutá řeka vyhrál svoji třídu – VN 1. Výstava – Trmice Chou Chou vyhrála svoji třídu a nakonec se stala ještě krajským vítězem.


27.6. 2009 se konala MVP v Brně, posuzoval pan Ing Leoš Jančík. Naše 12ti měsíční Banana Drink Žlutá řeka vyhrála třídu mladých s oceněním V1 CAJC. Byla to její druhá výstava a předváděla se s velkou chutí.

29.3.2009 se konala klubová výstava YTKCHJP v pražském hotelu Svornost. Posuzovala Mgr. Božena Ovesná. Třídu puppy vyhrál Dotty Žlutá řeka paní Jany Markovcové, druhý skončil Fan Fán Žlutá řeka paní Hanky Šinkovičové.

       

Naše čerstvě devítiměsíční slečna Banana Drink už patřila do třídy mladých ve které získala známku výborná s krásným posudkem.

Dne 17.3.2009 jsme aktualizovali sekci štěňátka  a založili novou stránku naší nádherné RAFFYNCE.
9.2.2009 CHOU CHOU Žlutá řeka byl přidělen titul Německý Junior Champion VDH a k tomu ještě Klubový Šampion I.CZ Yorkshire terrier clubu.   GRATULUJEME!
1.11.2008 se v Německém Hannoveru konala MVP. Jorky posuzoval pan Roman Alraun. CHOU CHOU Žlutá řeka získala svůj další JGD CAC VDH a k tomu krásný pohár

    


12.10.2008 CHOU CHOU Žlutá řeka s Hankou Šinkovičovou vyhrály na MVP v Německém Rostocku titul Jgd. CaC - CCab. Máme velkou radost a gratulujeme.

    


28.9.2008 - MVP České Budějovice - posuzoval pan Ing. Leoš Jančík. Tato výstava byla velmi úspěšná pro nádherné sestřičky VIVIAN a VENETTU Žlutá řeka (domácky jsou to obě Vendulky). VENETTA byla tentokrát úspěšnější ale musíme přiznat, že VIVIAN (maj. Jana Markovcová - chov. st. Hekaba) měla za sebou sobotní výstavu v rakouském Tullnu , takže naše VENETTA byla odpočatá, což bylo v předvedení znát. VENETTA mezitřída V1 CAC, CACIB a nakonec titul nejvyšší BOB. VIVIAN tř. otevřená V1 CAC, r.CACIB.

URSI Žlutá řeka (maj. Hanka Šinkovičová) vyhrála třídu štěňat VN1.

Za foto děkuji Martině Bašeové, která se svým CODYM Chomutovská krása vyhrála mezitřídu V1 CAC.

    

Takhle úžasně nás v plné kráse vyfotil pan Markovec, kterému tímto děkuji.


27.9.2008 - MVP Tulln - Rakousko - paní Jana Markovcová získala s VIVIAN Žlutá řeka V2 r.CACA. Gratulujeme a děkujeme za foto.

    


13.9.2008 se Hanka Šinkovičová se svojí CHOU CHOU Žlutá řeka vypravila na výstavu do Lipska, kde zvítězily ve třídě mladých a odnesly si titul JGD CAC VDH s úžasným posudkem. Oběma velmi gratulujeme.

    


6.9.2008 se konala Klubová výstava I. CZ YTclubu. Tato výstava je vždy velmi slavnostní a myslím, že letos tomu bylo také tak. Posuzovala paní Milena Maršálová. My jsme vystavovali KARAMBOLA Žlutá řeka, kterému bylo teprve devět měsíců a přesto ve třídě mladých ve velké konkurenci získal krásné druhé místo. VENETTA Žlutá řeka v mezitřídě zvítězila V1 CAC. O klubového vítěze soutěžila se svojí sestrou VIVIAN Žlutá řeka (maj. Jana Markovcová), která vyhrála třídu otevřenou V1 CAC. Tentokrát klubového vítěze získala VENETTA.

    


20.7.2008 Speciální výstava jorkšírských teriérů Mladá Boleslav. Posuzoval MVDr. Miroslav Vitásek.

Psi třída dorostu - svojí první výstavy se zúčastnil náš Karambol (Durrer´s Scarlet Toping x Ch Durrer´s Caose). Výstava se mu moc líbila, rozdávaly se piškoty a nakonec dostal i pohár za první místo.

    

Do třídy mladých naposledy nastupovala Venetta. Moc jsme si přáli, aby vyhrála, protože nám chyběl poslední CAJC k udělení Českého šampiona. K naší velké radosti se vše zdařilo a Vendulka vyhrála.

    

Vivian Žlutá řeka paní Jany Markovcové v mezitřídě skončila na druhé místě - V2 r.CAC

Charmante Žlutá žeka - třída otevřená V3.

Mladičká Chou Chou Žlutá řeka Hanky Šinkovičové obdržela známku Výborná.


19.7.2008 se konala Národní výstava v Mladé Boleslavi. Posuzovala paní Mgr. Božena Ovesná. Tentokrát jsem vystavovala pouze naší Vendulku, která nastupovala do třídy mladých, kterou vyhrála - V1 CAJC a již podruhé získala ocenění nejvyšší Vítěz plemene BOB, z čehož jsme měli obrovskou radost.

    

Za super fotky děkuji úžasné fotografce Martině.


28.6.2008 jsme ve složení Martina Bašeová, Hanka Šinkovičová a já vyrazily na MVP do Brna. Již po cestě jsme zažily spoustu legračních a nebezpečných situací, ale přesto jsme i s našimi miláčky dojely v pořádku. Posuzovala paní Naděžda Puchálková.

Psi mezitřída - DURRER´S TVRDIK´S TREASURE vyhrál - V1 CAC

         

feny třída mladých -

VENETTA Žlutá řeka - skončila na druhém místě

CHOU CHOU Žlutá řeka - V3 z čehož jsme měly s Hankou velkou radost, protože Šušínce je teprve 10 měsíců a přesto se již velmi krásně předvádí.

    

feny mezitřída - VIVIAN Žlutá řeka paní Jany Markovcové skončila na druhém místě V2 R-CAC

feny třída otevřená - CHARMANTE Žlutá řeka s Janou Markovcovou vyhrály V1 CAC

Ješte nesmím zapomenout, že Martina Bašeová se svým CODYm ve tříde mladých obsadila krásné druhé místo.

  

Za krásné fotky děkuji moc panu Markovcovi a Haničce.


31.5.2008 se VIVIAN Žlutá řeka s Janou Markovcovou vypravily do Rakouska na MVP v Salzburgu, kde vyhrály a obdržely titul CAC. Gratulujeme.


24.5.2008 MVP Litoměřice - posuzoval pan ing. Leoš Jančík. CHOU CHOU Žlutá řeka s Hankou Šinkovičovou naposledy nastupovaly do třídy dorostu, kterou opět vyhrála.

VENETTA Žlutá řeka nastupovala do třídy mladých, kterou vyhrála s oceněním V1 CAJC a přesto, že to byla její první výstava, skvěle se předváděla a nakonec si odnesla i titul nejvyšší - nejkrásnější jedinec výstavy - BOB.

CHRMANTE Žlutá řeka s Janou Markovcovou nastupovaly do mezitřídy a získaly krásné druhé místo V2 R.CAC.


3.5.2008 Klubová výstava I.CZ YTC - posuzovala Mgr. Božena Ovesná.

fenky třída dorostu - ve velmi početné konkurenci zvítězila Chou Chou Žlutá řeka, skvěle předvedená svojí paničkou Hankou Šinkovičovou.

fenky třída mladých - tentokrát paní Jana Markovcová nemohla předvádět svoji Vendulku a tak byla svěřena mně. Nevěřila bych, že se mnou bude chtít chodit, ale Vendulka se chovala jako skutečný profesionál. A tak nejen že ve své třídě zvítězila, ale také získáním třetího titulu CAJC splnila podmínky pro udělení Českého Junior šampiona. Gratulujeme.

29.4.2008 Jekatěrinburg - sourozenci Nelli a Number One se zúčastnili své první výstavy, oba vyhráli a malá Nelli se v závěrečných soutěžích stala třetím nejkrásnějším štěnětem výstavy. Děkujeme majitelce Světlaně Firsové.


19.4.2008 Mezinárodní výstava psů - České Budějovice - posuzovala paní Olga Dolejšová.

Vivian Žlutá řeka ve třídě mladých vyhrála - V1 CAJC

Charmante Žlutá řeka v mezitřídě se umístila na třetím místě - V3

majitelce Janě Markovcové děkujeme.


29.3.2008 pořádal Klub chovatelů YT a jeho přátel klubovou výstavu v Praze v hotelu Svornost. Posuzovala paní Mgr. Božena Ovesná.

třída mladých - psi: na druhém místě skončil SINCERE HEART Žlutá řeka maj. Štěpánka Flosová.

třída dorostu - feny: CHOU CHOU Žlutá řeka skončila také na krásném druhém místě - maj. Hanka Šinkovičová

třída mladých - feny: VIVIAN Žlutá řeka tuto třídu vyhrála a odnesla si titul V1 CAJC maj. Jana Markovcová

                               YARNIE Žlutá řeka maj. Jana Blahová

                               YSANNE Žlutá řeka maj. Jana Doležalová - obě sestřičky obdržely známku výborná

mezitřída - feny: na druhém místě V 2 r.CAC skončila CHARMANTE Žlutá řeka maj. Jana Markovcová

Všem majitelům opět velmi děkujeme a blahopřejeme.


23.3.2008 se naše psí rodina rozrostla o nového člena. Je to pejsek z chovtelské stanice WILD FANTASY paní Alice Šoltysové. Je po nádherných rodičích MultiCH GUEMART´S MAGIC MILIONAIRE x MultiCH KENDOS ONE DIAMOND KISS. Doufáme že tato nová krev bude pro nás i naše mladé fenečky, pro které již nemáme v naší ch. stanici nepříbuzné krycí psy, velkým přínosem. Tímto paní Šoltysové ještě jednou děkuji. V blízké době Dafymu uděláme vlastní stránku.
22.3.2008 - MVP Praha. Tuto výstavu posuzovala paní Katalin Radvanszky.

Třída mladých - psi: na druhém místě skončil pejsek SINCERE HEART Žlutá řeka (LITTLE SMILE Žlutá řeka x CH DURRER´S CAOSE) s majitelkou paní Štěpánkou Flosovou. Pejska jsme po odchodu do nového domova viděli poprvé a máme z něj velkou radost.

Třída dorostu - feny: Vyhrála CHOU CHOU Žlutá řeka - maj. Hana Šinkovičová.


9.2.2008 - Další letošní výstavou byla Mezinárodka v Brně, kde posuzovala paní Mgr. Božena Ovesná. Na tuto výstavu jsme se nemohli přihlásit. Přesto nám tato výstava přinesla hodně radosti, neboť se jí úspěšně zúčastnily naše odchovy se svými majiteli. Těm patří naše velké poděkování a chtěli bychom, aby věděli, že si toho moc vážíme.

Třídu štěňátek vyhrála CHOU CHOU Žlutá řeka - VN1 s majitelkou Hankou Šinkovičovou.

Ve třídě dorostu skončila na pěkném druhém místě - VN2 YARNIE Žlutá řeka s paní Janou Blahovou.

Ve třídě mladých se umístila také na pěkném druhém místě VIVIAN Žlutá řeka.

Mezitřídu vyhrála CHARMANTE Žlutá řeka V1 CAC  s paní Janou Markovcovou.