Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 576 . 577 . 578 . >>
Autor Zpráva
Xerxová
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2020 07:32
- Nahlásit

hop nahoru... zase krásné ráno - velký mráz a jasno

Xerxová
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2020 08:22
- Nahlásit

a hop... zdá se, že je po cz-psu... nějak to tady narůstá

cernej caj
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2020 09:16
- Nahlásit

dobre rano, tak je to oficialni sahnou nam na vyplaty...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2020 12:39
- Nahlásit

achjo - to mi je líto...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2020 13:22
- Nahlásit

xerxova
su nastvana protoze pulka fabriky je doma za 60% a my za to budem.muset makat na plnej. ptala sem.se na castecnej - nelze.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 24 Bře 2020 17:08
- Nahlásit

já teď budu doma - práce mám tak ještě na celý příští týden... Takže se uvidí, kdy tam zaskočím - ale do víkendu to nebude

cernej caj
Člen
# Zasláno: 25 Bře 2020 07:05
- Nahlásit

xerxova
cim min musis ven, tim lip

a s psikem.v lese to je fajn, tam.moc nikoho nepotkate ani tak

Xerxová
Člen
# Zasláno: 25 Bře 2020 11:25
- Nahlásit

hop nahoru

cernej caj
Člen
# Zasláno: 25 Bře 2020 16:29
- Nahlásit

des bes, spamy

Xerxová
Člen
# Zasláno: 25 Bře 2020 16:30
- Nahlásit

chicht - tak zítra jdu do práce To mi to předsevzetí dělat z domova dlouho nevydrželo

cernej caj
Člen
# Zasláno: 25 Bře 2020 16:35
- Nahlásit

Xerxová
tak nekdy se nezadari ja abych sla uzd elat obed na zitra, kdyz se bavime o rpaci

Fifi
Člen
# Zasláno: 25 Bře 2020 19:26
- Nahlásit

A my se nedame, my ten virus zdolame.
Xerxová
Smekam pred TUL, jste hrozne sikovny s tema nanofiltrama!

Xerxová
Člen
# Zasláno: 25 Bře 2020 19:44
- Nahlásit

hmmm - tak máme v rodině nakaženého - Night někde ulovil psincák Zatím občas zakašle - sousedka mi dala sirup (nejen jitrocel - ale i další kvítí...)

Ráno jsme ještě lítali po lese - a to už se několikrát "dávil"... a odpoledne se mu to stane častěji. Žere jak kyselina, je aktivní... takže snad bude brzy po všem.

Fifi
Člen
# Zasláno: 25 Bře 2020 19:59 - Změnil/a: Fifi
- Nahlásit

Ojoj, tak klidnej prubeh, at je Najtik brzo fit a zabere mu sirup a klidovej rezim.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2020 07:44
- Nahlásit

hop nahoru

Maya
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2020 09:02 - Změnil/a: Maya
- Nahlásit

Xerxova
no ja si nedavno myslela, ze Dorin ma psincak a jsem se divila, kde k tomu prisel a ona to byla voda plicich
nechci strasit a preju "jen" psincak, ale Najtik uz neni taky nejmladsi na dogu, tak jen ze je lepsi zvazit i jiny varianty

Xerxová
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2020 11:22
- Nahlásit

Maya to víš, že mi to zablikalo v hlavě... ale je vesel, aktivní, ještě včera ráno lítal v lese po stráních... takže zatím si připouštím psincák. I proto, že po námaze dneska vykašlává hleny.
Kdyby se do zítřka odpoledne nelepšil, zajedu na veterinu, přes víkend bych to nechtěla nechat. Koukla jsem i na "otok břicha" - častý příznak zavodnění - a nic - stále mu lezou žebra.
Dík za připomínku - taky mě to napadlo.
Má jitrocelák, céčko a chodí jen na zahradu.

Fifi
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2020 18:37
- Nahlásit

Xerxová
Drzim palce, at je sokolik brzo v poho a nekasle na vas.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 26 Bře 2020 20:59
- Nahlásit

v noci kašlal dost. A vykašlával... Ale co jsem doma - tak skoro nekašle, žere, je vesel, pořád by chtěl jít na zahradu... Takže snad zabral sirup a zároveň si organismus vzpomněl, že byl očkován... Teď štěká ze spaní - takže chrápe jak dudek...
Uvidíme, jestli bude kašlat v noci... pokud se to zlepší, tak jsme na dobré cestě

Xerxová
Člen
# Zasláno: 27 Bře 2020 08:12
- Nahlásit

noc byla výrazně lepší než včera - sice občas zakašlal, ale míň a hlavně nic nevykašlával. Nejvíc kašle, když leží na zádech, všechny čtyři trčí nahoru a zřejmě mu hleny natečou do krku... Uvidíme, jak bude vypadat přes den - zatím je v pohodě

Fifi
Člen
# Zasláno: 27 Bře 2020 17:41
- Nahlásit

Tak super, jen tak dal.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 27 Bře 2020 18:09
- Nahlásit

na zahradě krásně - psisko si užívalo vyhřívání na venkovním pelechu. Klidový režim občas vzal za své - např. když začal s míčem hrát fotbal... Občas zakašle (hlavně když z lehu vystartuje do aktivity) - ale žere, nic už nevykašlává, je aktivista veselý…

Xerxová
Člen
# Zasláno: 28 Bře 2020 08:31
- Nahlásit

zase noc o trochu lepší - dokonce jsme ráno vyrazili na kratičkou procházku bezvodítkovou (a bezrouškovou). Psík čenichal, páník fotil vodu a já se vyhřívala v prvních paprscích sluníčka (neb bylo sedm ráno). A teď už sedím nad výroční zprávou o činnosti

Xerxová
Člen
# Zasláno: 28 Bře 2020 14:43
- Nahlásit

zasněžená nedělní Černá Nisa (přehrada), středeční hledání Mešního kamene nad Rudolfovem a dnešní Černá Nisa (řeka za humny)

zbrnd
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2020 12:08 - Změnil/a: zbrnd
- Nahlásit

A my se nedame, my ten virus zdolame.
to sotfa, je desne nebezpecnej , upa desne moč, je to fedecky prokazany rykala greta a dybis tomu neveryla, tak te hrabis s primerakulou zavrou, takze nezapomente damy hlavne bekat spravnym smerem, nepremyslet nad absenci smysluplnych dat, nemit vlastni nazor a hlavne chaaaš budou zase folby, jit si sfobodne zvolit psyhopaty, ktery vas budou v dalsim obdobi moci okradat a bez spetky kompetence ci odpovednosti rozhodovat o vasiich šiifotech.

betévééé jakto, že nikdo nemá strach, že se to přenese na nějaký domácí eanimaly a zmutofaný bek na lidi? Nebo jsem si jen nefšimlo, že se testujou domácý petsssss?

cernej caj
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2020 12:27
- Nahlásit

Xerxová
super fotky, hlavne ty skaly v lese sou super

at je najtik brzo zdravej

Xerxová
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2020 14:05
- Nahlásit

zbrnd pravdu díš… Ale co naděláme...

Xerxová
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2020 15:31
- Nahlásit

čaj dneska v noci zakašlal jen dvakrát, dopoledne zakašlal opravdu výjimečně - ale teď lítal po zahradě, skákal páníkovi nad hlavu - neb ten bojoval dřevěným mečem... a to teda pes kašlal. A nechtěl se uklidnit - dával trýýýýsková kola až drny lítaly (pssst páník se nezbláznil, ale dovezli jsme na kus "prázdnin" Trpajzlíky - neb nebyli 14 dní ani minutu venku - a to je blbost.) Máme veselo, každý den bude kus školy a hlavně kus liduprázdného lesa a práce na zahradě...

Fifi
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2020 20:20
- Nahlásit

zbrnd
to sotfa, je desne nebezpecnej , upa desne moč,
Ja tim myslela ty spamy tady, vis.
Vis prd, jakym smerem ja bekam, koho volim a o cem nepremejslim. Ale dobre, ze ses ozval, aspon vime, ze zijes.
Xerxová
Krasny fotos. Akorat bych s Najtem netrajdala mimo zahradu, prece jen muze bejt este infekcni pro ostatni psiska. Tak at netryska a kuryruje se klidem.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2020 20:29
- Nahlásit

Fifi Bohužel víc lidí psy chodí venčit každý den po obou cestách kolem naší zahrady... než potkáme na našich cestách necestách v lese za měsíc...

Sněží tu sněží - už je všude bílo. A má dost mrznout.

<< 1 ... 576 . 577 . 578 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2020

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání