Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Esusovou 5
<< 1 ... 315 . 316 . 317 . 318 . 319 . 320 . 321 . 322 . 323 . 324 . 325 ... 384 . 385 . >>
Autor Zpráva
Fifi
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2018 20:52
- Nahlásit

Fajka
Vsak jsem psala, ze ji hodlam smikat, coz u me znamena ne ted. A jsem rada, ze se ti bude hodit a zakoreni, je mi vzdycky lito tech vetvi usmiklych, co vyjdou vnivec. Ja mela tri poradny, zakoreneny z kyblu, ale chytly se jen dve. Bylo tu dost sucho tenkrat a i pres prolejvani holt ztraty. Priprav si mistecko pro zlutou krasavici nakaderenou, idealne zavetri, obcas slunicko a radsi vic stinu a dost vlahy.
OKi ozvu se až to bude aktuální..
Ok. Nezapomen dat echo.
madam je faaaajnšmekrrrrr :-/
Prase je to!!!

Janiii
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2018 21:12
- Nahlásit

Snad z toho prase taky vyroste, asi furt este dohani mesicni deficit potravinovej. Bliink!
Fifi
nevim, co dohání to moje prase v tom případě
ven většinou s náhubkem na tlamě - a občas domu s náhubkem od ho**n, protože se ho snaží protlačit skrz??? to je teprve velkej bliiiiink
a chtěla jsem vám sem šoupnout fotku juniora s madam prasetem, ale nejde mi to - tak si je musíte představit

Fifi
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2018 21:34
- Nahlásit

Janiii
Jsem chvili dumala, zda Junior uz se tak zvrhnul.
Kosik nasadit steneti ani ne pulrocnimu, to bych ji neudelala. Na to ma cas, takze jen muzu politovat, ze rozumne ladies bernacky sou fujky cunky taky!

Janiii
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2018 21:38
- Nahlásit

Fifi
to nebylo nabádání, abys dávala koš - to bylo konstatování reality, že u nás to ani v necelých 3 vers. 5 letech nepřešlo
rozumne ladies bernacky
a to se bavíme jako o kterých??

Janiii
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2018 21:39
- Nahlásit

zda Junior uz se tak zvrhnul
néééé, to nééé - uvidíme, co bude, až bude venku šlapat po svých

Fifi
Člen
# Zasláno: 6 Bře 2018 21:48
- Nahlásit

Janiii
konstatování reality, že u nás to ani v necelých 3 vers. 5 letech nepřešlo
Madammes si vsimaji tech ee od zvere nebo i psich? (o lidskych nepochybuju) Nechci to tema moc rozebirat, radsi, kvuli svymu zaludku. Obcasnej zveri bobek je neco jinyho nez pozrat cosik kusovyho...
uvidíme, co bude, až bude venku šlapat po svých
Hodne zdaru a bezkosikovy rezim!

Xerxová
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 06:58
- Nahlásit

cenťáček mokráho sněhu - všude bílo, klidno, na nule

Maya
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 11:49
- Nahlásit

asi to vysvetluje proc jsou nekdy lidi nemocni furt dokola
permanentni otuzovani holt neni dobry

Každopádně z původního „mýtu o škodlivosti studeného vzduchu“ se pomalu stává významná teorie. „Pořád platí, že člověk musí být vystaven viru, aby dostal rýmu,“ připomíná imunoložka Akiko Iwasaki, jedna z autorek výzkumu. „Ale jakmile už je virus na nosní sliznici, ve studeném vzduchu se rychleji množí. Imunitní systém navíc v nižší teplotě reaguje pomaleji. Celkově mohou malé teplotní rozdíly mít i stonásobný vliv na to, s jakou rychlostí se virus množí. To může z asymptomatické nákazy udělat aktivní virovou populaci a způsobit nepříjemné kýchání a kapání z nosu.“

Xerxová
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 13:20
- Nahlásit

Maya když já si myslím, že nejdůležitější je "síla" imunitního systému. Takže možná otužilý imunitní systém zvyklý na zimu je výkonější, než v chladu rostoucí virus...
Chci říct, že ne vždy je jasné, co je lepší a horší. Obecně platí, že třeba v našem pracovním kolektivu ti, co o sebe pečují a chodí nabalení a opatrně větrají a jedí správné podpůrné prostředky ... jsou na tom často hůř, než třeba já (vybíhám ven naboso, nestrojím se...)

Maya
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 13:49
- Nahlásit

Xerxova
ja myslim ze to tak bude s tim ze v chladu se ty viry lip mnozi a zbytek bude jakou ma kdo imunitu
ja teda se nabaluju, jsem v teplicku a nebyla jsem nemocna uz dlouho
ale proste je asi mozny ze lidi jako caj to tou nizkou teplotou doma podporujou

Maya
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 13:50
- Nahlásit

prave jsem vyplnila osobni motivacni doznik mam pevny nervy, udrzela jsem se a nezatrhla tam ze moje future role je reditel firmy in what Country Finland

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 14:21
- Nahlásit

jeste me nevzali zato uz30 min posloucham zvuky... premyslim jestli mam.utect hned

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 14:23
- Nahlásit

xerxova
tvl ses husta kdyz chodis bosa - me by asi upadli nohy a pak taky chodit treba po chdobach n3bo po ulici bosa snad neni ani bezpecny co kdyz na eco slapnes?

Maya
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 14:32
- Nahlásit

cernejcaj
myslim ze Xerxova myslela naboso doma na zahradu
tak snad uz pujdes brzo na radu
bych se taky mela objednat na preventivku k zubakovi, ale se mi nechceeee

Xerxová
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 15:00
- Nahlásit

čaj naboso nemyslím bosa - ale v pantoflích bez ponožek. A v zimě tím myslím z tepla domova ven na zahradu... Jinak nosím normálně slabé zimní boty (kožich uvnitř bot nesnesu)

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 15:56
- Nahlásit

tak ja nesnesu zase botu na holou nohu ale jo taky mi prijde, ze zatimco me je za zimu 3x na 3 dny slabeji, tak takovy ty co j3di, cvici a ja mevim co maj klidne tyden neschopenku a sou tuhaci

ja myslim ani boty s koziskem nikdy nemela - co pamatuju. do prace nosim kozeny prac. kotnikace a na vylety jezsim v bezeckych celorcne

Maya
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 19:35
- Nahlásit

a já mám boty s kožíškem

tohle prej dělaj v cizině s psí srstí, prej na strom nebo někde dole ke stromu a ptáci nebo zajíci si z toho dělaj hnízda
nevím jestli sýkorky by to použily? u nás skoro ani jiný ptáci nejsou

Xerxová
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 19:46
- Nahlásit

Maya já myslím, že tohle množství by malí ptáčci měli na více generací. Ale i veverky umí podobný materiál využít. Izolace je to dobrá...
Já srst vyklepnutou z kartáče nechávám na zahradě... ale rozhodně bych jim ji takto neservírovala

kachna_
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 19:48
- Nahlásit

ja myslim ani boty s koziskem nikdy nemela
já jo, kotníčkový, bohužel odešly po deseti letech sešlostí věkem. Byly krásný a hřály tak akorát.
Xerxová
osím normálně slabé zimní boty
mně vaděj i silný ponožky

Mně sejme celkem spolehlivě stres, už od základky, jakmile jsem ve stresu (nemusí to být nic extra), chytnu prvního bacila, co jde kolem

evím jestli sýkorky by to použily?
u mamči to brali kosi. U nás kosi nejsou, Mája má vůči nim averzi

Xerxová
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 19:53
- Nahlásit

kachna náhodou v těch velemrazech do bruslí (mám klasiku bílou koženou) byly tlusté ponožky vhodné

Fifi
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 20:18
- Nahlásit

Maya
tohle prej dělaj v cizině s psí srstí, prej na strom nebo někde dole ke stromu a ptáci nebo zajíci si z toho dělaj hnízda
Nekam do prirody asi super, ale do civilizace velka naloz? Ja nechavam na zahrade zjara vyskubany/vycesany perdeli chlupy (ne tahle esteticky teda, necham to na vetru, kam to odfoukne) a rvou se o ne vrabcaci, sykorky, kosove a dalsi.
cernej caj
ja myslim ani boty s koziskem nikdy nemela
Nejlepsi boty do cvachtanice liberecky byly kdysi gerlachy. Kozisek nemely, zato v nich bylo jak v backurkach diky vytepleny vlozce. Ani nevim, jestli se jeste delaji.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 21:00
- Nahlásit

Maya
jo hodne vidim ptaky sbirat psi chlupy

kachna_
tak to uz meli odslouzeno aspon

jinak teda ja nosivam nez tlusty ponozky spis dvoje ponozky, pekne odvadej vlhkost od nohy a v tech mrazech taky noha tak rychle neprochladne

Fifi
je mozny, ze jo. neco mi to rika, i kdyz to muze byt shoda jmen. Osobne mam teda v zime rada, kdyz mi je na nohy teplo - kozisek neni moc univerzalni ale treba zateplena vlozka nebo teply ponozky, bez toho si uprimne nedokazu predstavit zimu...

Fifi
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 21:07
- Nahlásit

cernej caj
Ja mam uz asi tri sezony jedny kozeny boty kotnickovy zimni z pracovnich potreb a ty jsou zlaty. Zadnej kozisek, jen vytepleny. Staci je mazat a slouzi furt skvele, ale asi ne na nejaky sileny slapkovyslapy zdejsi.
Gerlachy pamatuju coby pogumovanou cast spodni nohy a svetle modry sustakovy pokracovani boty do pulky lytka, jeste to melo takovej reminek pres nart, kterym slo pojistit, aby lip drzely a nahore tkanicku, ktera sustak stahnula tak, ze ani v zaveji nic nenapadalo dovnitr... Uzasny byly.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 7 Bře 2018 21:20
- Nahlásit

fifi
takovyhle ale obyc kozeny pracaky mam.asi uz 5 zim a jak pises staci mazat ale i vylet v nich dam, ale jsou tvrdsi takze ac doufam vydrzi minimalne jeste 5 zim tak na vylety jsou spis na kratky...

je mozny z3 sem.to jako dite nekde videla, jo takova botka paradno skida ze clovek by treba chtel.stejnou a smolik

cernej caj
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2018 06:44
- Nahlásit

Fifi
tak semnenasla foto ale kdysi to lidi vozili i do hor a tak, ne? protoze si to vybavuju, ze to mela treba nase tridni ale tak od detstvi sem je videla snad leda na starsich lidech a to hooodne vyjimecne

Xerxová
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2018 10:33
- Nahlásit

asi intenzivní práce na tabulkách přinesla své ovoce... bolí mě děsně zápěstí... No má smolíka - dneska další várka. Teď jdu učit - psaní na tabuli taky nicmoc...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2018 11:25
- Nahlásit

a nekak zpebnit?

Maya
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2018 12:31
- Nahlásit

taky jsem je mela tyto botky

Maya
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2018 13:28
- Nahlásit

treba to nekdo jeste stihne
https://www.bbraun.cz/cs/spolecnost/b-braun-avitum /svetovy-den-ledvin.html

cernej caj
Člen
# Zasláno: 8 Bře 2018 14:04
- Nahlásit

maya
peknyyy

<< 1 ... 315 . 316 . 317 . 318 . 319 . 320 . 321 . 322 . 323 . 324 . 325 ... 384 . 385 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání