Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Ešusovou IV
<< 1 ... 459 . 460 . 461 . 462 . 463 . 464 . 465 . 466 . 467 . 468 . 469 ... 547 . 548 . >>
Autor Zpráva
Maya
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 08:52
- Nahlásit

cernejcaj
ja vypit 6 deci vina tak jsem namol to bych taky ukazala vsechno

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 09:05
- Nahlásit

Maya
az tak zly to se mnou nebylo a navic sem na to mela 5h takze to nebylo tak zly

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 11:27
- Nahlásit

dneska obidek luxus, skoda, ze sem si ho nandala tak malo, jeste bych si dala

Maya
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 12:16
- Nahlásit

cernejcaj
taky dneska dobry obidek a celkem slusna anglictina ale jinak je to bs pikacu vsechno jak v predsmrtny kreci chci uz domuuuu

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 12:20
- Nahlásit

Maya
mam to stejne, ale jeste du taky na aj a pak frnk

kachna_
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 12:34
- Nahlásit

Držte nám palce, ať Lucince vyjde změna školy.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 12:50
- Nahlásit

kachna držím. Už od pololetí??

Jinak tady je dneska tak krásně - sněhu spousta, modré nebe, sluníčko slůní... prostě paráda. Snad to na víkend vydrží... chtěli bychom vyrazit někam do méněsněžných oblastí - neb u nás toho sněhu je na chození pěšky moc

Maya
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 13:02
- Nahlásit

kachna
takze prece jen nova skola?
tak preju at je to lepsi

kachna_
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 13:21
- Nahlásit

Xerxová
Maya
Už od pololetí??
Jo, tohle se nedá vydržet.
tak preju at je to lepsi
díky.

Maya
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 13:26
- Nahlásit

to muze byz zsjimava knizka
http://obchod.portal.cz/neverte-tvorivym/

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 14:07
- Nahlásit

kachna_
takze nakonec ta volba nebyla tak rozumna... tak drzim palce, at to klapne!

Maya
to by mohlo byt dost dobry

kachna_
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 15:00
- Nahlásit

cernej caj
nakonec ta volba nebyla tak rozumna
s tehdejšími informacemi bych se ale stejně jinak nerozhodla, pořád jsem přesvědčená, že
- i celkem špatný učitel by měl být schopen bez problémů zvládnout třídu o deseti normálních dětech
- škola v místě bydliště by byla velké plus, zejména, pokud jsme se přistěhovali
Jenže ten skokan volský (škodlivější žábu neznám ) na prameni je ředitelka. A to jsem fakt netušila

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 15:39
- Nahlásit

kachna
vsak to myslim tak ze obe skoly mely zapory a skoda ze se ukazuje ted ze to byla horsi varianta

kachna_
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 19:24
- Nahlásit

Napadlo by vás někdy v dětství (pravděpodobně, co si tak pamatujete), že "hlavně máte rády sebe"?
Teď mě s tím překvapila Kačenka (byla velmi pochválená)

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 19:38
- Nahlásit

kachna
ja si nic takovyho nepamatuju... tak kacenka ke skvela

Maya
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 19:45
- Nahlásit

kachna_
Kačenka teda bude pěkný myslitel
já si tedy z toho věku co máš holky skoro nic nepamatuju, ale tipuju, že takovýhle perly se profláknou i pozdějc když je daj rodiče někdy k dobru

Maya
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 19:49
- Nahlásit

hm teď si čtu na fb vyjádření jednoho švédského muzikanta o tom jak je švédský zdravotnictví kvůli migrantům v ... kulantně to teda napsal, že díky navýšení populace zdravotnictví nestíhá a poté, co čekal na vyšetření měsíc a na výsledky další měsíc se radši odjel léčit do Moskvy kde mu totéž udělali za den. Asi není zocelen našim zdravotnictvím. Předpokládám že ve Švédsku si stejně jako u nás teda nemůže zaplatit nadstandard, ale v Rusku jo, tudíž jako platící má přednost. No takže jeslti máte prachy, tak hurá do Moskvy.

Fifi
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 19:53
- Nahlásit

Maya
No a to se ti nezda o zdravotnictvi v Anglii. Tam je to vubec priserny a neni to kvuli migrantum, ale systémem. Myslim, ze by nikdo nemel vubec skuhrat, co se lekarsky pece u nas tyka.

Jinak preju vsem krasnej vikend.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 20:06
- Nahlásit

Fifi
nebo v americe treba, ze... ja rikam furt, ze u nas se mame v tomto ohledu skvele.

i vam krasnej vikend!

co ta tlapka od kremylka? vse dobry?

Fifi
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 20:42
- Nahlásit

cernej caj
co ta tlapka od kremylka? vse dobry?
No uvidim, jak se ji bude chodit zitra. Protoze kravnula s pneu a ted vecer - ani nevim, zda to napsat. Ale budiz, at se pokochate a i vsichni kolemjdouci. Hara-nehara Kremyl, nic z ni nekape, jen mirne natekla frnda. Pruh ji obcas cuchnul, normal pod dohledem jsou spolu, zadny haraseni. Sla jsem vynest neco do popelnice a pak jeste pro neco do baraku. Venku mohli bejt beze me tak tri minuty max a slysim jekot. Ano, 20mesicni kastrat panic odpanil temer 12letou psi pannu. To musel bejt hop a skok a byl v ni. I se svazali na par minut. Resila jsem s vetkou, zda uz slo o opravdu bezpecny sex.
Jsem krava, ze jsem na ne nekoukala, ani me to nenapadlo na tu chvili, kdyz se tvarili neskodne a cmuchali si kazdej na jinym konci zahrady. Ponauceni pro priste - teda ja jsem si jista, ze zadny priste nebude. Po vic jak 30 letech s coklama se mi stane totok?! Pro jistotu opravdu pojedu na sono s Kremylem, protoze to by bylo unikatni a exclusivni spojeni, vzhledove, povahove i zdravotne...
Vim, ze cizi nestesti potesi, tak se poteste, jaka sem nezodpovedna.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 20:54
- Nahlásit

Fifi
tak snad to bude lepsi, prece jen to kraveni ji asi dava zabrat.

Tak to teda je troldak hustej. Vokounovi taky neva, ze je kastrat, musim na ne davat pozor, protoze se uz kdysi svazali a prece jen se pritom muzou i poranit, tak zadnej sex, ani bezpecnej, neni tolerovan

birma
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 20:55
- Nahlásit

Fifi
Byla bych v klidu, však nemá kde to semeno tvořit a skladovat ;)

Fifi
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 20:59
- Nahlásit

cernej caj
No dyk, u nich sem v planu opravdu zadnej sex nemela. Takze sem si par minut poklecela na snehu a drzela Kremyla, zaroven dohlizela, aby se Troldak nehemzil a neurval si pindoura. Jak jsem psala, tohle bylo naprosto necekany, nejsem az tak blba, abych je nechala pohromade, kdyz je fena v nejlepsim. Asi naky skryty harani uz u ni a rekla si, ze nechce umrit jako stara panna. Fuj, porad je mi z toho zle. Jestli je hustej Troldak ci ona, nevim, oba jsou to paka. A ja blbka.

Fifi
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 21:00
- Nahlásit

birma
Na to jsem se preptavala, a je teoreticka moznost, ze v chamovodech jeste po nejakou dobu muze zustat...

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 21:02
- Nahlásit

Fifi
já to chápu, taková krátká nepozornost a člověk to ani nečeká a už to je.

To se prostě někdy stane, aspoň víš, že i tak je nesmíš fakt nechat ani vteřinu bez dozoru a je důležitý, že když už, tak se jim nic nestalo a pořád lepší varianta mít to varování takhle.

birma
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 21:05
- Nahlásit

Fifi
jak dlouho? On už je bez aspoň 3 týdne, ne? U lidí se životnost spermií udává v řádu jednotek dní

cernej caj
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 21:10
- Nahlásit

birma
myslim, ze sel tak tyden pred vanocema na fik fik

Fifi
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 21:14
- Nahlásit

birma
Byl kuchanej 16.12. Jako ja si myslim, ze skorem 6 tydnu je dost, navic opravdu stara fena (teda papirove, jinak je to furt kravka stejna) snad nema sanci ani zabreznout, kdyz temer nehara... Ale, jeden nikdy nevi.
Kdybyste ale videly jeji vyraz po tom sexu, to byla fakt vytlemena pubertacka, hubu od ucha k uchu. :x Ja si sla dat panaka a ona tu krepcila, ze "vcera vecer u sila, ja to taky zkusila, tamtadadaa, tamtadaa, mam to za sebou!"

birma
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 21:16
- Nahlásit

Fifi
Kdybyste ale videly jeji vyraz po tom sexu, to byla fakt vytlemena pubertacka, hubu od ucha k uchu. :x Ja si sla dat panaka a ona tu krepcila, ze "vcera vecer u sila, ja to taky zkusila, tamtadadaa, tamtadaa, mam to za sebou!"
živě si to představuju

Fifi
Člen
# Zasláno: 27 Led 2017 21:31
- Nahlásit

birma
živě si to představuju
Priznam, ze v tu chvili sem se i tlemila a rikala jsem ji, ze je to krava cerna stara. A pritom jsem si rikala, ze jsem chtela partaka pro Skritka. A nejvetsi benefity sklizi ten Kremyl, dvojcatko jeji duchovni a este sex...

<< 1 ... 459 . 460 . 461 . 462 . 463 . 464 . 465 . 466 . 467 . 468 . 469 ... 547 . 548 . >>
Toto téma je uzavřeno. Nemůžete zaslat odpověď.

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání