Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Nezařaditelné dotazy / Pro Ešusovou IV
<< 1 ... 459 . 460 . 461 . 462 . 463 . 464 . 465 . 466 . 467 . 468 . 469 ... 560 . 561 . >>
Autor Zpráva
kachna_
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 10:12
- Nahlásit

cernej caj
no moc jich není a ten je daleko, tamten špatně dostupnej a včera mě Michal dohřál tím, že mi říkal, že si to prostě "představovala jinak". Jak mám doprčic vědět, jak si to představuje???

Maya
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 10:20
- Nahlásit

cernejcaj
ljtr a oul nevypiju ani za celej den
mycku lze pridelat na odpad od drezu bych rekla ze malokdo ma na ni extra odpad
pro dva lidi uz by ta mensh sla pustitt alespon obden
msma ma drez u zdi a zasuvku hned vedle dole u zeme a zadnej problem s tim nikdy nebyl ale nevim kolik je to cm
kachna
tak bud rada ze se nechce nastehovat k vam

HaZa
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 10:21
- Nahlásit

cernej caj mate to nekdo bliz?
řekla bych že blíž to mám ....

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 10:25
- Nahlásit

kachna_
no tak tuplem jestli ma doma moznost internetu, tak si sama muze prece najit, co by se ji libilo...

Maya
nojo, ale ja fakt zaspinim panev a dva talire, takze sem zatim dosla k nazoru, ze mycku nechci.

HaZa
a jeste si nevyhorela? tak v pohode pac ja mam zasuvky dany, nemam linku a drez. Drez by mozna sel trochu poposunout ale nevim, zda dosahnu na tech 60cm prave. Ono asi kdyz nekdo dela rovnou celou rekonstrukci nejakyoh prostoru zaraz, tak je to jednodussi, nez kdyz si udela obklad do kuchyne a za 5 let pak 3x zapomene jak ji chtel rozmistit

kachna_
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 10:54
- Nahlásit

Maya
tak bud rada ze se nechce nastehovat k vam
no kdyby to řekla teď, tak by se tomu dala přizpůsobit rekonstrukce (oddělené vchody ap.), takhle jen myslíme na to, aby to bylo upravitelné. A kdyby chtěla na Mělník, tak to má za 2/3
cernej caj
se ti zeptám mých chytrých kamarádů na stavařině (diskusi)

kachna_
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 10:57
- Nahlásit

cernej caj
já mám vedle dřezu prodlužovačku

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 11:46
- Nahlásit

kachna_
ok, dekuji moc

a na melnik nechce? v praze maka?

tak ale prodluzka nikoho nezajima ja mam taky pracku v prodluzce i kdyz v navodech jasne pisou, ze se tam strkat nema a bydli v ni i s rychlvoarkou

Maya
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 12:03
- Nahlásit

ha a ja si koupim levnou nahrazku retro na co davat tisice za konev
http://rychlovarne-konvice.heureka.cz/bravo-b-4381 /recenze/#2172919712-bravo-b-4381-luisa-zelena

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 12:05
- Nahlásit

Maya
tomuhle rikas retro konvice ?

kachna_
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 12:08
- Nahlásit

cernej caj
v praze maka?
ne, je v důchodu. Má tam kamarádky, doktory a dospělá vnoučata a vlastně to jedno malé od švagrové.
Ono to nesmí být moc daleko od tamtaď a odcamcaď...
cernej caj
jo takhle, ty potřebuješ revizi?

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 12:20
- Nahlásit

kachna_
jj to je jasny, ono se pak spatne uz toho vseho vzdava v jakymkoli veku, tuplem takhle.

de mi hlavne o to, aby to bylo bezpecny az to budu pouzivat. Pro revizi nevim, zda je minimum 60cm nebo staci nejaky zaslepky aby nemohla strikajici voda nic udelat.

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 12:31
- Nahlásit

kachna_
dik

kachna_
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 12:54
- Nahlásit

cernej caj
vzhledově to prý sice nebude to nej, ale kamarádka psala zásuvku IP44

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 12:59 - Změnil/a: cernej caj
- Nahlásit

kachna_
diky, zkonzultuju s muzem. mame 4zasuvku prave

drez by mel byt tesne vedle supliku a obklady maj 33cm takze proste jen tech 40cm... jinak by zas byly nad sporakem.

Maya
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 14:14
- Nahlásit

cernejcaj
ne tomuhle rikam levna nahrazka retro konvice ma priblizne ten tvar
nedky by tam dat zasuvky co jsou do koupelny?ge to jako

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 14:20
- Nahlásit

Maya
no to asi musis specifikvoat jaky zasuvky protoze sem nikdy v zadne koupelne nejaky nestandartni nevidela.

Ale poradim se s muzem o tech, co psala kachna, pripadne aspon nejaky zaslepky.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 14:24
- Nahlásit

já mám zásuvky skoro přesně nad dřezem - ale kolaudace někdy na konci sedmdesátých let... Přemýšlím, jak to řeší v minikuchyňkách (třeba v chatkách v kempech - tam je taky dřez a vařič skoro vedle sebe...)

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 14:28
- Nahlásit

Xerxová
a mas nejaky specialni?

ja to resim spis kvuli sobe, pac su nadmerne uzkostna co se tyce domecku mam potvrzeno asi ze dvou stran ze 40cm od drezu by melo byt OK, takze spis jen tak zvazuju.

doma ve meste sme taky meli mezi drezem a sporakem jen 40cm skrinku a nekde uprostred ty vzdalenosti byla taky zasuvka a nic, ale prece jen nechcu zvysovat nejaky rizika.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 14:35
- Nahlásit

žádný speciální zásuvky nemám. Máme je kousek od dřezu - nad pracovní deskou

Xerxová
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 14:37
- Nahlásit

čaj pche - v deníčku najdu ledacos... je tam mladičká žebrací Beta, a je vidět i dvojzásuvka vlastně na hraně dřezu

kachna_
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 14:42
- Nahlásit

cernej caj
IP44 není počet zásuvek ale zásuvka s ochranou proti stříkající vodě. Prostě zásuvka s klapkou

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 14:45
- Nahlásit

Xerxová
no tak to su uplne v klidu dik;)

kachna_
jojo, to ja chapu, ja tim jen myslela, aby se to tam veslo dyz je to takova obludnost, jestli by sme se nemuseli vzdat jedne zasuvky

kachna_
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 14:50
- Nahlásit

cernej caj
[imgs]https://img1.emos.eu/_t_/files/product/attac hment/9023019700_01-A0277_400_400_fit.jpg[/imgs]
je i jednozásuvka

cernej caj
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 14:54
- Nahlásit

kachna_
jj poresim s muzem. Ja myslim, ze to zvladnu mit misto 4ks jen 3ks

kachna_
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 17:38
- Nahlásit

cernej caj
já bych ty čtyři využila s klidem - rychlovarka, mixér, pekárna, sporák, ledničku a myčku předpokládám napojenou zvlášť.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 18:02
- Nahlásit

tak tady už se čerti žení... a padá a padá a fučí... Chudák Fajka - tam mívají ještě mnohem víc sněhu, než my "dole".
Odpoledne jsme blbli s najťounem, a vykopnout tenisák z návěje, která zcela schovala žulový balvan ve skalce... auau - ještě že jsem měla zimní botky I tak to byla pořádná prda do prstů.
Večer to vidím na velké házení - takže místo večerní procházky bude bitva s hrablem

Fifi
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 18:27
- Nahlásit

Rrrumstajn,
chodime si na nocni vychazky a je to uzasny. Kremylek uz si tape lip. Na Esusku myslim moc...
Xerxová
tak tady už se čerti žení... a padá a padá a fučí... Chudák Fajka - tam mívají ještě mnohem víc sněhu, než my "dole".
Ja ted koukla na radar a potespanbuh teda.
Fajfkoo
At moc nezapadate!
A to vlastne plati i pro Vlka, kterazto se tu uz neukazala dlouho, ale cist to snad muze.

My mely s matheou bezva vikend, v sobotu, v nejmrazivejsi den jsme vyzvedavaly v HK sbirku pro Skrivanky. Na mensich silnicich naledi jak prase, auta nalozeny k prasknuti, no bezvadne se jelo. Ale stalo to za to, seslo se toho straslivacky moc, lidi, co veci pro azyl zakoupili a nechali v prodejne, bylo asi hodne a byli moc hodni. Nakladaly sme to hodinu, vykladaly pres hodinu, to bylo kolecek... Pani Schiletova byla v soku, doslova.
Mathea pak fotila novy pejsky, je tam par uzasnych zvirat. Az budou fotky, prihodim vam je sem, treba nekdo neodola.

Xerxová
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 18:57
- Nahlásit

Fifi krásné Vánoce jste udělaly ve Skřivánku
Je fajn, že je Křemyl lepší, však je pro babči a dědouchy (psí i lidské) ten nečas špatný. Pohyb jim jde špatně a bez pohybu zase odchází jinak...
Tu je stále dost zima (mínus sedm) a sype a sype a fouká. Psisku to nevadí, řádí stále stejně - je to pablb lítací a skákací. Dneska jsem koupila dalších 10 kilíček slunečnice... tak ptáci snad přežijou. Máme jich na zahradě opět parádní sestavu... spoustu druhů

Fifi
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 19:04
- Nahlásit

Xerxová
My ne, my si jen zahraly na PPL ci CP.
Taky jsem dneska dokupovala slunecnici, sice jen 5 kg, ale na chvili jim to vydrzi, chudobky opereny.

kachna_
Člen
# Zasláno: 11 Led 2017 19:23
- Nahlásit

Xerxová
však je pro babči a dědouchy (psí i lidské) ten nečas špatný
ten náš blb vlkošedej v neděli lítal za bobama. Jsem si myslela, že tam bude někde dekorativně polehávat nebo čmuchat ve křoví jako Batynka a on lítal jak pošuk . Ale naštěstí dobrý
Jak na Harasově nevím, nikdo tu s bruslema nechodí a řešili jsme auta, takže jsem tam ani neměla cestu
Fifi
Xerxová
pokud možno by to teď mělo být co nejdál od kompostů a domácí drůbeže.
Jo a prý už je vakcina proti ptačí chřipce H5N8, jenže neúčinkuje a má vedlejší účinky (to je prosím polooficiální info z firmy na vakcíny)

<< 1 ... 459 . 460 . 461 . 462 . 463 . 464 . 465 . 466 . 467 . 468 . 469 ... 560 . 561 . >>
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání