Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Pes a paragrafy / Zákon zakazující volný pohyb psů v lese?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Autor Zpráva
fj1200
Člen
# Zasláno: 23 Led 2015 23:51
- Nahlásit

no neví nevím ,co kraj jiný názor,v čechách se zvěři rve vše plnými lopatami jsou přežraná odmítají obcházet všechna krmeliště pač jsou nažraná už na prvním co potkají,v německu si toto nedovolí a mají přesně určeno kolilze na jedno krmeliště nasypat krmení a jakého aby žvěř kolovala,nypříklad prasatům jelikož jsou nejchytřejší v lese se žrádlo schovává pod desky nebo pod pařez at ostatní jim to nesežerou v čechách je hromada a žerte až pupky praskají ,je mi jasný ,že některý rok je úrodný a jsou bukvice,žaludy a prasata nemají problém se držet v lese,ale když není úroda je prtřeba je přikrmit ale přemýšlet u toho né jako pytel sempytel tam,taková bychyně má třikrát do roka mlady a na to že je 70 000nimrodů tak vlastně má každej 3prasata ročně v mražáku a kdo to má žrát,já vám povím prasata srnám žerou vše pod nosem pak sou slabé a vy tady plačete,prosí pomoc,děti si vydělají ale né moc,taková prasata patří do lesa ,lidé si myslí že jsou chytří a odpady ze zahrádek sypou hned u vrátek,prase to cítí a chodí kde se mu zamane klidně na malé straně,my jsme hostě v lese jako by jsme do přírody nepatřili ,byli jsme zhotoveni z oceli baterií ožili,chodím lesem nimrodi a lesáci jsou hnusá.i,po nich co v lese zbyde brajglu a špíny,jdu lesem prase na mně čumí ,pes štěká ,já se bojím,prse chvátá zběsile mně mine,čuba ta to chytne ,prase jí mele jako srágoru,fena lítá vzduchem ,kvílí prase piští čuba ,já se cítím jako neknuba,co mám dělat rychle,vždyt ta čube nebude,prase hlavu zvedlo asi kýchat se mu chtělo ,utíká si rypák třít,já čubu nechat ošetřit,pět kilometrů lesem chvátám ,čubu nateklou krve zbavenou,vetrinář nás už čeká ,čuba sílu vzechu nemá tak ji neutrácí,fena lehá u doktora ,byla to fakt ta lesní potvora,odpoledne čubu vezem domů, hlavu čtyři nohy vidím znovu,janak samý fášek prý to nespraví už žádný prášek,nervy má v háji čuba,viděla jak ji páře čená svi.ě,volám právníkovi co vymyslí proti myslivcovi,prý by se dalo něco,jenže čuba položila poslední eso,jdu jí kopat hrob ,at se to černé svi.i líbí nebo není vhod,bude ležet v lese ,kde bude postrachem

esinti- byl jsem jednou v lese cesta nebyla nijak moc široká a klikatila se,psi byli u mně já tlačil kočár a bavil se se synem ,manželka se ploužila lehce za námi,žničeho nic se na nás vyřítili tři nějací lidé v super oblečcích s prfektními brýlemi na supersportovních kolech ,rozrazili nás,nikomu se naštěstí nic nestalo dobře to dopadlo ,jen na obídku když se jich ptám co to bylo v tom lese ,vždyt jste v lese,oni na mně ty debi.e táhni pryč,s takovou sockou se nebudu zahazovat,dovolil jsem si jeho pivo vzít a jím ho osvěžit,pak drahé kolo vzít a o náš městský dům o neopřít,říkám jsi vnašem městě pacholku,tady ctíme morálku,jezdi slušně máš kde pít,jsi hrubý nenechám tě usadit

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání