Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / Výchova a výcvik / ROTVAJLER
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 581 . 582 . >>
Autor Zpráva
Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2005 13:51
- Nahlásit

Tak co, Pastelko, takhle to bude OK?

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2005 14:00
- Nahlásit

Jinak CHS Od Harachova dvora neni moje, a jeji vlastnik uz nastesti nechova. Nas pes kryl jeho fenu, nechal ji chcipnout(nejak nestihal byt u porodu a fenecka nevydrzela..), tak jsme si odchov po nasem pejsovi vzali na 10 dnech domu a vytahli je hrobnikovi z lopaty... Cili cely vrh B.

Pastelka
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2005 14:11
- Nahlásit

Fifi
No jasně, takhle je to lepší. Tak to je teda síla!!! Nechala bych ho zavřít! To si teda dobrá, musela to bejt pěkná piplačka s mrňousema chlupatejma. Klobouk dolů! Fakt! Takže máš teď jenom to štěndo ?

Anonymní
# Zasláno: 12 Pro 2005 14:14
- Nahlásit

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2005 14:16
- Nahlásit

Pastelka
Vis, nebyla jsem na to sama, meli jsme misto dovoleny 5 rtw prcku na chcipnuti a ve 3 lidech jsme to jakz takz stihali - nakojit, namasirovat, uklidit kakani...a furt dokola.. Nene, mam 3 pejsy, nez bych to tu popisovala, mrkni na www.agayaga.com a hned budes vedet vsechno! Jinak, kdybys chtela, posli nejaky slusny foto a povidani, a ja to k sobe na stranky hodim!

Meggi
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2005 14:17
- Nahlásit

Tak tady je taky jeden spis jedna RTW )

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2005 14:17
- Nahlásit

Anonymní
Bobika!!!!

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2005 14:19
- Nahlásit

3 generace vedle sebe...

Pastelka
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2005 14:29
- Nahlásit

Fifi
Tak jo, něco sesmolím a pošlu fotečky. Předpokládám, že funguje ten e-mail na tvých stránkách. Přeletěla jsem si je v rychlosti a až bude chvilka tak si je prolezu pořádně. Mimochodem tvoje holky jsou fakt nádherný ! A naše nevlastní ségry jako by si z oka vypadli. Teda aspoň si to myslím.

Pastelka
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2005 14:33
- Nahlásit

Fifi
Jaký mají jména? Teda spíš jak jim říkáte?

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2005 14:38
- Nahlásit

Pastelka
Veprostred je deda tvy Alexy - Bernie, 10lety veteran, jinak tez zvany Bernas, Pupca, Pupik atd, vlevo je Dorinka neboli Tlusta Berta, Tlustoska, Dura atd a vpravo nejmladsi Amy neboli Beatrice nebo taky Ejmeka, Emulgator, Zmetek obecny apod...
Jasne, mail funguje. Budu se tesit. A jak rikate vasemu pokladovi?

Pastelka
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2005 14:54
- Nahlásit

Fifi
Téééda, je to fakt super, mám pocit, jako bych objevila dávno ztracenou rodinu.. To my našemu pokladu říkáme Kytko, Kytičko, Kytice, Kvítko, Kopretinko a občas padnou i horší slovíčka jako dobytku ( když spapá co nemá )apod.

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2005 15:08
- Nahlásit

Pastelka
Vsak jsme vlastne psi pribuzny! Kytka je super jmeno, pockej, az bude mit 40 kg a ty zahlasis: Kyticko moje, kee mne! To se budou lidi otacet...
Odkud ze ty ses???

ati
# Zasláno: 12 Pro 2005 17:32
- Nahlásit

Teda to je fofr ,jen tu chvilku nejsem

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2005 17:51
- Nahlásit

ati
Se taky furt nekde flakas...
A ja mam mezitim novou pribuznou!!!

ati
# Zasláno: 12 Pro 2005 18:55
- Nahlásit

Už jsem tady,a příbuzní jsme všichni

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2005 19:02
- Nahlásit

ati
No ty se svejma slovinskejma hlavama mas mozna nejakou sanci.. Ale jinak je to jasny.. Jsme vsichni rtw postizeni!

Anonymní
# Zasláno: 12 Pro 2005 20:52
- Nahlásit

Jakejma hlavama,to myslíš moje slovinské děťátko

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2005 21:00
- Nahlásit

Anonymní
Nooo, detatko , anonyme, rekneme krasnou fesandu a neee zrovna drobatkovskou...
To my se muzeme snazit jak chceme, a ani pumpickou tu mozkovnu nedofoukneme... Ale jinak - pokud budeme pokracovat jako doposud, myslim me a Amy, tak cert vem hlavu, krasu nebo ocas. Pro me je dulezita povaha..!

ati
# Zasláno: 12 Pro 2005 21:27
- Nahlásit

Hele ať jsou jaké jsou hlavně že je máme rádi. A to přece máme

Fifi
Člen
# Zasláno: 12 Pro 2005 22:11
- Nahlásit

ati
No to je snad jasny!!! Jsou to moje prdelky uprdeny, obcas uslintany a hlavne dusevne zcela cisty a uprimny!!!
Jinak ja jdu zalezt do perin, zas mam 38 stupnu telesne teploty. Uz me z toho klepne! Nikdy jsem takhle nemocna nebyla...
Tak papa, snad zitra!

Pastelka
Člen
# Zasláno: 13 Pro 2005 07:25
- Nahlásit

Omlouvám se, že jsem včera tak náhle odpadla, ale volali mě pracovní povinnosti... náhle a nevhodně. K tomu jménu....Dlouho jsme nemohli na nic přijít.Měli jsme v hlavě spoustu vznešenejch jmen, ale tak nějak nám to bylo proti srsti.(stejně jako okovanej obojek).Pro Kytku jsme se rozhodli až v autě v Chlumci nad Cidlinou, když jsme si pro ní jeli. Kousek od nás měli rotvíka( dneska už nění mezi námi ) a ten se jmenoval Brutus. Děsný.....
Brzy se uzdrav Fifi !!!

Kalliope
Člen
# Zasláno: 13 Pro 2005 09:00
- Nahlásit

jo jo s tím jménem jsme taky váhali, každej druhej pes na vesnici je Rex, Brutus, Azor, Rocky atp., tak jsme chtěli něco c o jen tak někdo nemá, no a volba padla na Píďu, každej nám to rozmlouval, ale nakonec si zvykli, no a jak se jim teď 40-ti kilovej Píďa líbí !

Pastelka
Člen
# Zasláno: 13 Pro 2005 09:40
- Nahlásit

Kalliope
No jo, to jo. Píďa je dobrej!Nám taky říkali, jak je to blbý jméno. A teď se jim to taky zamlouvá, když vidí, jaký je to kvítko.
Jinak, jak dopadly stopy ? Zlepšilo se to?

ati
# Zasláno: 13 Pro 2005 09:44
- Nahlásit

Ahoj, Kalliope mě se Píďa přece líbí a tot ho ještě neměla
Doufám,že je Fifi zdravá

Pastelka
Člen
# Zasláno: 13 Pro 2005 09:56
- Nahlásit

ati
Vypadá to, že Fifi ulehla s chorobou...

dd
# Zasláno: 13 Pro 2005 09:59
- Nahlásit

Pastelka
a kdy vyrazíš na nějakou rtw akci

Pastelka
Člen
# Zasláno: 13 Pro 2005 10:02
- Nahlásit

Mám jeden přihlouplej dotaz. Včera jsem se rozhodla, že zajdu Kytce koupit nový obojek. Ze štěněcího jaksi vyrostla a vypadá dost smutně ( ten obojek ). Máme sice připravenej fungl novej od Rogz, ale toho je na cvičák škoda. Chtěla jsem jí zakoupit obyčejný kožený, jenže jsem nedokázala odhadnout, kolik bude mít přibližně kolem krku jako dospělačka.....Stačí koupit 60?

Pastelka
Člen
# Zasláno: 13 Pro 2005 10:03
- Nahlásit

dd
Jasně, že co nejdřív, jenže o žádný nevím. Ty jo?

ati
# Zasláno: 13 Pro 2005 10:06
- Nahlásit

Já dávám řetízek a Atince jsem kupovala v 7měs. 65cm a teď je ji 10 a má ho OK.Ale co bude za rok Nekupuj žádnou drahotu a raději větší ,ten se dá zkrátit ale malej už nenafoukneš

. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 581 . 582 . >>
Toto téma je uzavřeno. Nemůžete zaslat odpověď.

miniBB forum software © 2001-2018

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání