Kynologická diskuse

- Kynologická diskuse - Odpovědět - Statistika - Registrace - Hledat -  

Kynologická diskuse / VÝBĚR GRANULÍ / Brit Premium Junior
Autor Zpráva
Taffy
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2014 18:51
- Nahlásit

Dobrý den,
ráda bych znala váš názor na tuto značku granulí. Máte s nimi někdo negativní zkušenostri??? Veterinářka mi je nabízela jako hodně kvalitní a za dobrou cenu. Děkuji.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2014 19:04
- Nahlásit

Taffy
je to šmejd

Baggie
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2014 20:08
- Nahlásit

Taffy

No, u Brita neodpovídá složení ceně. To složení je docela šmejd, a cenově se skoro řadí k prémiovým krmivům.
No, a když ještě vezmu v potaz, že je to česká značka, tak mi můžou s nějakým Britem leda tak vlézt na záda
Negativní zkušenost s nimi má kamarádka, jejíž pes má docela citlivý žaludek (takže dobrý indikátor kvality), a Brit z něj šel horem dolem...

corgi
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2014 20:27
- Nahlásit

Taffy
Veterinářka mi je nabízela jako hodně kvalitní a za dobrou cenu
Tak to by pro mě byl jasný signál, že dané veterinářce nemám ohledně výživy věřit ani nos mezi očima

Baggie
Člen
# Zasláno: 13 Kvě 2014 20:44
- Nahlásit

corgi
Tak právě jste mi objasnila náhodný rozhovor s majitelkou desetiletého retrievra, který dost coural zadní nohy...
A jelikož mám s dypslazií osobní zkušenost, tak se ptám, co dává za kloubní výživu. A paní absolutně suverénně vypálila, že "od dvou měsíců, co jsem si ho přivezla, mu každej den dávám pribiňáka!"...
Já šla do vrtule a snažila jsem se jí říct něco o účinných látkách MSM, kyselině hyaluronové atd..., a ptala se čím krmí. A ona, že má "krmení a všecko" (asi tu výživu?!) domluvený s veterinářkou, takže by to neřešila...

Děkuji! Netušila jsem, že peníze až takhle mrví už i zvířecí doktory...
Já mám veterináře skvělého, není to "tahač" peněz, a ví a zná , ale ortopeda jsem našla na druhý pokus. U "prvního pokusu" MvDr. Ošmery, se totiž ukázalo, že se tak rád poslouchá, že neposlouchá pacientova páníčka, že nevidí / nepozná / nenapadne ho! dysplazie u osmiměsíčního psa, byť se všema příznakama, který navíc přestával chodit... Chyták je v tom, že u plemene, u kterýho by to nečekal (FXH)

krisikowa
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2014 21:26
- Nahlásit

Já tím krmím a jsem ráda, že pesně něco konečně sedne a něco jí. Možná to není nic super extra ideál, ale zas tak hrozný to snad nebude. Nicméně hodlám v budoucnu ještě zkoušet jiný značky.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 15 Kvě 2014 23:16
- Nahlásit

jasný krm ji tím a zkoušej i jiný granule, každej musíme stejně na něco umřít, takže i psi musí

krisikowa
Člen
# Zasláno: 1 Čen 2014 23:39
- Nahlásit

Víš co? Nedávno jsme to řešili se cvičiteli v KK a ti říkali, že Calibra i Brit jsou V POHODĚ. Takže asi tak.

zbrnd
Člen
# Zasláno: 2 Čen 2014 11:56 - Změnil/a: zbrnd
- Nahlásit

krisikowa
Víš co? Nedávno jsme to řešili se cvičiteli v KK a ti říkali, že Calibra i Brit jsou V POHODĚ. Takže asi tak.
Hm a já to řešil s 27 cvičitely a kynology v OP a ti všichni říkali, že je to absolutní ŠMEJD.
Takže asi tak.

NakrmPsa
Člen
# Zasláno: 29 Bře 2015 20:44
- Nahlásit

Dobrý den Taffy,
jestli mohu poradit, tak Brit jako kvalitní krmivo má řadu Care , řadu Premium bych si jako hodně kvalitní ve vší slušnosti netroufl neoznačit...

zbrnd
Člen
# Zasláno: 3 Dub 2015 22:56
- Nahlásit

Brit nemá žádné kvalitní krmení.

Vaše odpověď

vypnout *Co to je?

» Uživatelské jméno:   Heslo:   (Zapomenuté heslo?) 

Zobrazit smajlíky ;-) Vypnout smajlíky

miniBB forum software © 2001-2017

Zásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2001 - 2014 [ Cz-pes.cz ]. Všechna práva vyhrazena.
E-mail: pes@cz-pes.cz, Web: http://www.cz-pes.cz
RSS kanál.
Přidejte si stránky k oblíbeným!
Vyhledávání