AKTUÁLNÍ NABÍDKA ŠTĚŇAT (PSI I FENKY) K ODBĚRU.
Pokud máte zájem o štěňátko, prosím o vyplnění dotazníku.

štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel Chovatelská stanice boerboel

BALLOTADA RED DWARF (SABBS 0343084) - *19.8.2018 - alias "můj" Tulíček( Emma x Nero )

… jen pro majitele štědré na lásku, klid a vyrovnanou povahu - protože tento úžasný chlapeček to 1000 x umí dávat a šířit dál. S prodejem nespěchám - ne nijak dramaticky, ne honem, ne neuváženě, ne komukoliv - naopak... ráda si počkám, na ty nej....nej... nej... zájemce, co musí ale počítat s tím, že mě musí OSOBNĚ přesvědčit, že pokud oni po mě chtějí to nejlepšíí - musí i mě zaručit to samé z druhé strany pro něj.

Více až při osobním setkání.... tady sedí, že cena zdaleka neodpovídá kvalitě… Ne. Taková neskutečně klidná a oddaná povaha a pohled se totiž nedá reálně zaplatit... proto to musíte dorovnat láskou a citem.

Registr: Největší mezinárodní organizace SABBS - Jižní Afrika - SA Stud Book - psi zdravotně prověřeni, povinné rtg loktů i kyčlí, DNA profil u každého již několik generací, paternita tudíž zaručena a podložena, všichni psi ohodnoceni v % na speciální bonitací Appraisal, platnost těchto rodokmenů SABBS je mezinárodní.

M: Emma Ballotada Little magic, HD A/A, ED 0/0, DNA, LINIE SPITSVUUR
O: Rainbow Glade Nero (linie Mighty / Avontuur) - pes nádherné červeno-hnědé barvy, perfektní pigment, výborných proporcí, silných plastických svalů, bezkonfliktní přátelské povahy, výborný temperament - kdykoli možný ukázat k osobnímu kontaktu.
Oba rodiče bez operací čehokoliv - vazů, kýly, nikdy žádné paspárky.

Bližší info prosím do e-mailu: ballotada@seznam.cz | tel. +420 777 558 850
Poradenství a spolupráce v dalším chovu či prezentaci je vítaná a patří k běžnému servisu, který svým odchovům poskytuji. Nezávazná návštěva po dohodě samozřejmostí.

štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel

Vrať se nahoru
Archiv novinek


(c)Ballotada design Mekenzie