ŠTĚNĚ BOERBOEL NA PRODEJ

AKTUÁLNÍ NABÍDKA VELMI NADĚJNÝCH ŠTĚŇAT - možný výběr z 6ti psů a 5ti fen. Pokud máte zájem o štěňátko, prosím o vyplnění dotazníku.

Fotogalerii vrhu najdete na Rajčeti.

štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel Chovatelská stanice boerboel

OČEKÁVÁME NAROZENÍ ŠTĚŇÁTEK - již nyní si můžete rezervovat štěňátko

štěňata boerboel Chovatelská stanice boerboel

PRO ZÁJEMCE O ŠTĚŇÁTKO.

Prosím o vyplnění dotazníku na štěně. Nezapomeňte uvést e-mail, jinak vás nemohu kontaktovat.
Jaké-koliv dotazy můžete zasílat na e-mail: ballotada@seznam.cz mobil: +420 777 558 850


Vzhledem ke stoupající oblibě tohoto impozantního molossa z Jižní Afriky bych ráda novým zájemcům přiblížila jaké jsou možnosti chovu a kvalit zvířat v porovnání za jakým účelem si tohoto psa chcete pořídit.

  1. U vrhů (ale to platí pro každé štěně i do budoucna) prosím o podrobné vyplnění dotazníku pro rezervaci štěněte a seriózní jednání... Tak jako já zveřejňuji veškeré mé aktivity, postupy, chovatelský servis, a poradentství z více než 20ti letého chovu psů + nezávazné návštěvy s podrobnou ukázkou a komentářem všech mých psů - k dispozici Vám - tak očekávám, že budu seznámena se zázemím, účelem a celkovým přístupem k mým "dětem". A budu mít také tu možnost získat reference druhé strany. Koupí štěněte pro mne nic nekončí - naopak začíná - a jeho osud mi v žádném případě není lhostejný.
  2. Prosím, nežádejte ode mě psa bez PP nebo kontakty na tyto odnože plemene - co svůj chov založili na rtg. 4/4, 3/3 atd. (viz seznam boerboelů) zde když budete pátrat po původu svého psa bez PP - dojdete k výše uvedeným jedincům, co zdravím kloubů neoplývají). Snad je pochopitelné, že se k tomuto žádný solidní chovatel nesníží. Pokud nemáte na pořízení boerboela s PP s garancí a kvalitami rodičů a CHS, tak bude rozumnější uvažovat o méně náročném plemeni menšího vzrůstu - ona totiž pořizovací cena je jen zlomek celoživotních nákladů na "provoz" psa (správná výživa, standartní veter. péče, nebo mimořádné ne zrovna levné výdaje - operace všeho druhu, stejně finančně nákladná je prezentace každého jedince na výstavách ...). Proto ani ve mě nebudí solidní dojem o dobré podmínky pro mé psy, když zájemce zajímá jen cena a počet ujetých kilometrů do chovatelské stanice.

Děkuji za pochopení Magda Moravcová

www.BALLOTADA.cz

Chovatelská stanice boerboel(c)Ballotada design Mekenzie