ŠTĚNĚ BOERBOEL NA PRODEJ

AKTUÁLNÍ NABÍDKA VELMI NADĚJNÝCH ŠTĚŇAT. Pokud máte zájem o štěňátko, prosím o vyplnění dotazníku.

Pes RED BULL

Více fotografií najdete na Rajčeti.

štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel

Pes KRYTON

Více fotografií najdete na Rajčeti.

štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel

Pes NERO II.

Více fotografií najdete na Rajčeti.

štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel

Pes RED DWARF

Více fotografií najdete na Rajčeti.

štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel štěňata boerboel Chovatelská stanice boerboel

PRO ZÁJEMCE O ŠTĚŇÁTKO.

Prosím o vyplnění dotazníku na štěně. Nezapomeňte uvést e-mail, jinak vás nemohu kontaktovat.
Jaké-koliv dotazy můžete zasílat na e-mail: ballotada@seznam.cz mobil: +420 777 558 850


Vzhledem ke stoupající oblibě tohoto impozantního molossa z Jižní Afriky bych ráda novým zájemcům přiblížila jaké jsou možnosti chovu a kvalit zvířat v porovnání za jakým účelem si tohoto psa chcete pořídit.

  1. U vrhů (ale to platí pro každé štěně i do budoucna) prosím o podrobné vyplnění dotazníku pro rezervaci štěněte a seriózní jednání... Tak jako já zveřejňuji veškeré mé aktivity, postupy, chovatelský servis, a poradentství z více než 20ti letého chovu psů + nezávazné návštěvy s podrobnou ukázkou a komentářem všech mých psů - k dispozici Vám - tak očekávám, že budu seznámena se zázemím, účelem a celkovým přístupem k mým "dětem". A budu mít také tu možnost získat reference druhé strany. Koupí štěněte pro mne nic nekončí - naopak začíná - a jeho osud mi v žádném případě není lhostejný.
  2. Prosím, nežádejte ode mě psa bez PP nebo kontakty na tyto odnože plemene - co svůj chov založili na rtg. 4/4, 3/3 atd. (viz seznam boerboelů) zde když budete pátrat po původu svého psa bez PP - dojdete k výše uvedeným jedincům, co zdravím kloubů neoplývají). Snad je pochopitelné, že se k tomuto žádný solidní chovatel nesníží. Pokud nemáte na pořízení boerboela s PP s garancí a kvalitami rodičů a CHS, tak bude rozumnější uvažovat o méně náročném plemeni menšího vzrůstu - ona totiž pořizovací cena je jen zlomek celoživotních nákladů na "provoz" psa (správná výživa, standartní veter. péče, nebo mimořádné ne zrovna levné výdaje - operace všeho druhu, stejně finančně nákladná je prezentace každého jedince na výstavách ...). Proto ani ve mě nebudí solidní dojem o dobré podmínky pro mé psy, když zájemce zajímá jen cena a počet ujetých kilometrů do chovatelské stanice.

Děkuji za pochopení Magda Moravcová

www.BALLOTADA.cz

Chovatelská stanice boerboel(c)Ballotada design Mekenzie