ŠTĚNĚ BOERBOEL NA PRODEJ

2 velmi nadějní pejsci s výbornou povahou - Safron a Sir Ir

Matka: VALAR MORGHULIS BALLOTADA – (Ballotada Moira x Braveheard Belarus Viktor Vega) fena s obrovským elánem, temperamentem, výborný lovecký a kořistnický pud, neúnavná a vždy velmi pozitivní projev. Povaha boerboela vhodná pro cílovou skupinu aktivních majitelů, pro sportovní a služební směr výcviku, prostornou zahradu nebo jen pro ty, kdo chtějí mít jistotu, že matka, jako základ chovu, předala to nejlepší ze své povahy dál. HD A/A, ED 0/0, linie Avontuur

Otec: multi šampion RAINBOW GLADE NERO - (multichampion FROM SOUTH AFRIKA OLAF x GCH .BALLOTADA IRIS MOYA) - BEST OF MALE APPRAISAL ROSMALEN 87,1, CLUB WINNER, NATIONAL WINNER.20X BOB, HD B, ED 0/0, DNA -profil, - nejúspěšnější výstavní pes r. 2015-2017 úžasný pes plný elánu, silné pevné kostry, rovná horní linie výborných svalů, výborné úhlení, plný dynamický pohyb, výborný charakter, linie Avontuur / MIGHTY tento vrh je již 5. generací, kdy všichni dostupní zástupci -( ISTRA přes 10 let - MARION 9 let - IRIS MOYA 6 let - NERO 3,5 roku )- v jeho PP linie žijí a těší se plnému zdraví a jsou u nás k vidění jako tzv. "živý rodokmen". www.ballotada.cz, 777 558 850, specialní vrh 3-4 ALEX FROM MOLOSS HOUSE, 4-5 AVONTUUR MADIBA (LINIE AVONTUUR) kennel BALLOTADA – člen SABBS, IBBF chovatelský servis a poradentství samozřejmostí, aktivní CHS od r. 1996. Těšíme se na vaši návštěvu. U nás opravdu cena kvalitě odpovídá - ač je podobná jako jinde,(30-35)- NEBO ZA SMLUVNÍCH PODMÍNEK MOŽNÁ DOHODA O SPOLUVLASTNICTVÍ.

BOE BOE BOE BOE BOE BOE BOE BOE BOE BOE

Chovatelská stanice boerboel

PRO ZÁJEMCE O ŠTĚŇÁTKO.

Prosím o vyplnění dotazníku na štěně. Nezapomeňte uvést e-mail, jinak vás nemohu kontaktovat.
Jaké-koliv dotazy můžete zasílat na e-mail: ballotada@seznam.cz mobil: +420 777 558 850


Vzhledem ke stoupající oblibě tohoto impozantního molossa z Jižní Afriky bych ráda novým zájemcům přiblížila jaké jsou možnosti chovu a kvalit zvířat v porovnání za jakým účelem si tohoto psa chcete pořídit.

  1. U vrhů (ale to platí pro každé štěně i do budoucna) prosím o podrobné vyplnění dotazníku pro rezervaci štěněte a seriózní jednání... Tak jako já zveřejňuji veškeré mé aktivity, postupy, chovatelský servis, a poradentství z více než 20ti letého chovu psů + nezávazné návštěvy s podrobnou ukázkou a komentářem všech mých psů - k dispozici Vám - tak očekávám, že budu seznámena se zázemím, účelem a celkovým přístupem k mým "dětem". A budu mít také tu možnost získat reference druhé strany. Koupí štěněte pro mne nic nekončí - naopak začíná - a jeho osud mi v žádném případě není lhostejný.
  2. Prosím, nežádejte ode mě psa bez PP nebo kontakty na tyto odnože plemene - co svůj chov založili na rtg. 4/4, 3/3 atd. (viz seznam boerboelů) zde když budete pátrat po původu svého psa bez PP - dojdete k výše uvedeným jedincům, co zdravím kloubů neoplývají). Snad je pochopitelné, že se k tomuto žádný solidní chovatel nesníží. Pokud nemáte na pořízení boerboela s PP s garancí a kvalitami rodičů a CHS, tak bude rozumnější uvažovat o méně náročném plemeni menšího vzrůstu - ona totiž pořizovací cena je jen zlomek celoživotních nákladů na "provoz" psa (správná výživa, standartní veter. péče, nebo mimořádné ne zrovna levné výdaje - operace všeho druhu, stejně finančně nákladná je prezentace každého jedince na výstavách ...). Proto ani ve mě nebudí solidní dojem o dobré podmínky pro mé psy, když zájemce zajímá jen cena a počet ujetých kilometrů do chovatelské stanice.

Děkuji za pochopení Magda Moravcová

www.BALLOTADA.cz

Chovatelská stanice boerboel(c)Ballotada design Mekenzie